Як підключити мережевий медіаплеєр.

Мережевий медіаплеєр являє собою пристрій домашньої електроніки, завдяки якому можна відтворювати медіаконтент, розміщений на мережевих ресурсах. Медіаплеєр виконує роль посередника між звичайним телевізором і домашньою мережею або інтернетом.
Вам знадобиться
  • - кабель HDNI;
  • - кабель SCART.
Інструкція
1
Перший спосіб - через HDNI роз'єм. Це самий зручний і сучасний варіант. Всі телевізори і медіаплеєр и в даний час забезпечені цим роз'ємом. У даному випадку для підключення потрібно лише кабель HDNI, який, як правило, входить в комплектацію самого медіаплеєр а.
2
Отже, з'єднайте за допомогою цього кабелю обидва ці приладу. Почекайте деякий час, поки завантажиться медіаплеєр . Процедура зазвичай займає не більше кількох секунд. Але можливо буде потрібно трохи більше часу.
3
Далі перейдіть до налаштувань. Для виведення звуку в налаштуваннях медіаплеєр а вкажіть двоканальний формат «Dual Channel». Щоб з'явилася відеозображення, в технічних характеристиках телевізора дізнайтеся, який режим відеосигналу він підтримує, і виставите відповідний на медіаплеєр е. Можливо, це робити і не потрібно, тому як в деяких випадках сигнал встановлюється автоматично. Це все, що стосується роз'єму HDNI.
4
Наступний спосіб підключення - це компонентний сигнал. До нього вдаються при відсутності роз'єму HDNI. Переконайтеся в тому, на вашому медіаплеєр е мається компонентний відеовихід. Якщо все гаразд, то скористайтеся кабелем з трьома RCA коннекторами на обох кінцях. Це є не що інше як «тюльпан». Помилитися в даному випадку неможливо, оскільки всі коннектори мають такі ж кольору, як і роз'єми.
5
Також існує можливість підключення медіаплеєр а за допомогою SCART, який за своєю суттю є стандартом роз'єму, але ніяк не стандартом передачі відеозображення. Для цього вам буде потрібно кабель SCART. По ньому буде передаватися як звук, так і відеозображення по стандарту RGB.
6
Кілька слів про можливість підключення медіаплеєр а за допомогою стандарту S-Video. Обов'язково переконайтеся в тому, що відповідний роз'єм присутній на вашому пристрої. У телевізорах і медіаплеєр ах найчастіше використовується чотирьохконтактний роз'єм. У тому випадку, якщо на медіаплеєр е мається SRART вихід, а S-Video на телевізорі, то скористайтеся перехідником або ж спеціальним кабелем.
7
І, нарешті, ще один варіант підключення - через композитний вихід. До цього способу вдаватися небажано, тому що він найменш якісний. З його допомогою можна перевірити працездатність пристрою при покупці. Ну і, в крайньому випадку, підключити медіаплеєр , якщо всі вищеперелічені способи неможливі.
Зверніть увагу
Перед процедурою підключення обов'язково вийміть вилки живлення як телевізора, так і медіаплеєра з розеток. Це допоможе вам уникнути ймовірного пошкодження апаратури статичною електрикою.