Як підключити комп'ютер до локальної мережі. Як підключити два комп'ютера до принтера.

Локальна або домашня мережа сьогодні присутня практично в будь-якому будинку, в якому є кілька комп'ютерів, і в будь-якій організації, так як вона дозволяє швидко і ефективно обмінюватися файлами і документами всередині мережі, забезпечуючи доступ до будь-якого внутрішньомережевим комп'ютера. Локальна мережа істотно полегшує життя в приміщенні з декількома комп'ютерами і позбавляє від необхідності переносити з однієї машини на іншу масу даних на дисках і флеш-накопичувачах. Встановити локальну мережу і підключити до неї комп'ютер не так складно, як здається на перший погляд.
Інструкція
1
Для того, щоб об'єднати комп'ютери в локальну мережу, переконайтеся, що всі вони оснащені діючими мережевими картами з робочими драйверами.
2
Також для установки мережі вам буде потрібно мережевий концентратор або свитч, який продається в комп'ютерних магазинах і вибирається залежно від типу мережі - домашній або робочій, а також від кількості підключаються до неї комп'ютерів.
3
Для домашньої локальної мережі можна використовувати звичайний ADSL-модем з декількома роз'ємами для кабелів. Для підключення візьміть прямі мережеві кабелі достатньої довжини.
4
Підключіть комп'ютери за допомогою кабелів через мережеві карти до загального концентратора, включивши його в мережу.
5
Після того, як всі лампочки загоряться, сповістивши вас про вдале підключенні, почніть настроювати мережні параметри на комп'ютерах. На кожному комп'ютері встановіть вручну IP-адресу, в якому мають бути наступні числа: 192.168.2.
6
Після двійки четвертий параметр може бути будь-яким - найчастіше він відповідає номеру комп'ютера в мережі, наприклад 1, 2, 3, 4, і так далі.
7
На кожному комп'ютері зробіть настроювання робочої групи. Простежте, щоб на кожному комп'ютері робоча група називалася однаково при різних іменах комп'ютерів - це потрібно для їх коректного відображення всередині мережі.
8
Налаштувавши робочу групу, перезавантажте комп'ютери. Потім знову запустіть їх, відкрийте в панелі управління розділ «Мережеве оточення» і клацніть посилання «Показати комп'ютери робочої групи». У вікні папки повинні відобразитися всі комп'ютери, підключені до вашої локальної мережі.
9
Після цього вам залишається тільки налаштувати доступ до файлів і папок кожного комп'ютера. Клацніть правою кнопкою на значок жорсткого диска, який повинен бути доступний для комп'ютерів внутрішньої мережі, і натисніть «Властивості», після чого у вкладці «Доступ» натисніть «Відкрити спільний доступ до цієї папки».
10
З цього моменту файлами з даного диска можна буде обмінюватися всередині локальної мережі.
Якщо ви вирішили створити власну домашню мережу, то врахуйте декілька правил. Вони стосуються настройки мережевих карт з'єднуються комп'ютерів , які забезпечують правильну роботу цих пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Зазвичай домашню локальну мережу, що складається з двох комп'ютерів , створюють для синхронного доступу в інтернет обох ПК. Цей метод досить економний, бо дозволяє не укладати другий договір з провайдером. Виберіть комп'ютер, який буде отримувати прямий доступ до інтернету. Рекомендують використовувати більш потужний ПК. Якщо в обраному комп'ютері мається тільки одна мережева карта, то придбайте аналогічний пристрій і підключіть його.
2
Встановіть драйвери, необхідні для нормальної роботи мережевого адаптера. Підключіть до цієї карті мережевий кабель, другий кінець якого буде з'єднаний з іншим комп'ютером. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть до налаштування даної мережевої карти. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 і відкрийте його властивості.
3
Знайдіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса» і увімкніть її. Наступної поле введіть значення статичного IP-адреси для даного мережевого адаптера, наприклад 182.182.182.1. Не заповнюйте інші поля даного меню. Збережіть параметри мережевого адаптера.
4
Перейдіть до другого комп'ютера і відкрийте аналогічне меню налаштувань. Активуйте параметри «Використовувати наступний IP-адреса» і «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». Заповніть потрібні поля наступним чином: - IP-адреса - 182.182.182.2; - Основний шлюз - 182.182.182.1; - Бажаний DNS-сервер - 182.182.182.1.Нажміте кнопку «Ок», щоб зберегти настройки цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до першого комп'ютера і створіть підключення до сервера провайдера. Перевірте його працездатність. Відкрийте властивості створеного з'єднання і перейдіть у вкладку «Доступ». Дозвольте використовувати це підключення до інтернету мережевим користувачам, встановивши галочку поряд з відповідним пунктом. Виберіть вашу домашню мережу. Збережіть налаштування підключення до інтернету.