Як видалити відкриті сторінки.

Архітектура інтернету передбачає у своїй структурі так звані « сторінки » з різною інформацією, на які кожен день заходять мільйони користувачів мережі. Існує чимало способів видалити ці сторінки , якщо вони вам більше не потрібні.
Інструкція
1
Закрийте відкриті інтернет- сторінки у своєму браузері так само, як ви закриваєте вікно будь-якої іншої програми - якшо в верхньому правому куті червону кнопку в формі квадрата з хрестиком. Так ви закриєте відразу всі відкриті інтернет-вкладки. У деяких браузерах, наприклад, в Mozilla Firefox, перед вами постане питання, чи хочете ви закрити всі або тільки поточну (переглядається) сторінку.
2
Якщо у вас відкрито декілька інтернет-сторінок, а хочете закрити ви всього одну з них, зверніть увагу на невеликий значок у вигляді хрестика, що розташовується вгорі праворуч саме на даній вкладці. Клацнувши по ньому лівою кнопки миші, ви тут же закриєте дану сторінку. Інші при цьому залишаться доступними для перегляду.
3
Здійсніть закриття сторінки в інтернеті через контекстне меню. Клацніть правою кнопкою миші на закладці сторінки вгорі і виберіть «Закрити». Також можна закрити всі сторінки , викликавши контекстне меню на якійсь із них і вибравши опцію «Закрити всі».
4
Якщо сторінка або кілька сторінок «зависли», і ви не можете їх закрити, спробуйте оновити одну або всі відразу вкладки, натиснувши відповідний значок на панелі інструментів вашого браузера (дві стрілки), або скориставшись опцією контекстного меню «Оновити» .
5
У випадку, якщо відкриті сторінки не оновлюється і не закриваються, натисніть одночасно клавіші: Ctrl, Alt, Del. На екрані з'явиться диспетчер задач. Перейдіть в його вікні на вкладку «Додатки», виділіть працюючу програму-браузер і натисніть кнопку внизу вікна «Зняти задачу». Таким чином ви видалите відкриті інтернет- сторінки з його екрана монітора.
6
Щоб видалити адреси відкриваються сторінок з історії відвідувань в вашому браузері, скористайтеся наступним алгоритмом. Зайдіть в «Сервіс» - опцію, що знаходиться в командному рядку браузера. Виберіть пункт «Видалити журнал оглядача». У діалоговому вікні, що пропонує вибрати різні дані для видалення, відзначте параметр «Журнал», потім натисніть кнопку «Видалити». Вся інформація, яка перебувала журналі відвідувань, зникне.