Як зробити УАЗ всюдихід.

На жаль, сьогодні покриття більшості доріг, особливо в сільській місцевості, залишає бажати кращого, тому пересуватися по них можна лише в літній час і то, коли немає дощів. Ось чому багато співвітчизників проявляють підвищений інтерес до усюдиходам , причому, деякі з них роблять їх своїми руками, наприклад, на базі УАЗа.
Вам знадобиться
  • - рифлені дюралюмінієві листи;
  • - гвинти М5;
  • - гумові або металеві накладки;
  • - синтетичні килимки;
  • - триплексне скло;
  • - поролон;
  • - м'який пластик;
  • - ущільнювач;
  • - карданний вал від «Волги»;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Кузов всюдихода складається з рами і зовнішньої обшивки. Рама повинна бути виконана з міцних сталевих труб, адже саме на неї буде припадати значне навантаження. Природно, можете використовувати кузов УАЗа.
2
Пол в салоні і обшивку капота всюдихода виконайте зі спеціального матеріалу - рифленого дюралюмінію. Товщина використовуваних листів рифленого дюралюмінію повинна становити 1,5-2 мм. До рами кріпите ці листи за допомогою гвинтів М5, що мають потаємні головки, а всі утворюються між рифленим алюмінієм стики покривайте металевими або гумовими накладками.
3
Внутрішню частину кабіни вистелити тоненьким поролоном і м'яким пластиком. Для скління всюдихода використовуйте триплексне скло.
4
Двері укомплектуйте додатковим ущільнювачем, а підлога покрийте спеціальними синтетичними килимками. Все це дозволить мінімізувати рівень шуму і перешкодить проникненню пилу в салон.
5
Сидіння використовуйте з УАЗа. За задніми пасажирськими сидіннями встановіть внизу паливний бак з горловиною (ємність 45 літрів), виведений назовні, а над баком розмістіть внутрішній багажник.
6
При складанні переднього моста даного всюдихода враховуйте розвал коліс. В першу чергу приваріть нижні, а до них кульові підшипники. Передній і задній мости приєднаєте до рами за допомогою болтів, хомутів і телескопічних амортизаторів.
7
Крутиться момент від двигуна всюдихода до його заднього мосту передаватися може карданним валом від «Волги». Вибір саме цього елемента обумовлений його простотою, надійністю і легкістю установки. Однак є один важливий нюанс: посадкові отвори карданного валу від «Волги» і двигуна УАЗа можуть не збігатися, тому до фланців моста і коробки передач виточите перехідники.
Зверніть увагу
Кріплення всіх елементів всюдихода повинні бути виконані якісно.
Корисна порада
Принцип побудови всюдихода: надійність плюс простота. Пам'ятайте це, створюючи свій засіб пересування.