Як виховати силу.

Самовиховання - чудовий процес розвитку особистості. На цьому шляху новачки роблять поширені помилки, пов'язані з бажанням мати швидкий результат. Правильний підхід полягає в поступовому привчанні себе до постійного вихованню сили.
Інструкція
1
Виберіть конкретний спосіб вираження сили. Працюючи над чимось конкретним, ви зможете досягти "побічних результатів" - прояви сили в інших видах діяльності. Наприклад, можна поставити собі мету - навчитися віджиматися 100 разів. В процесі досягнення цієї мети буде розвиватися завзятість, дисциплінованість, вміння слідувати плану та інші прояви сили волі.
2
Складіть план виховання сили. План дозволяє бачити проміжні результати на шляху до успіху. План показує короткий і надійний шлях до целі.Самостоятельно скласти хороший план в якомусь незнайомому справі - практично неможливо. Вам доведеться звернутися до спеціальної літератури і порадитися з професіоналами. Не шкодуйте часу на такий пошук, все це окупиться хорошими результатами надалі.
3
Виконуйте свій план на протязі тривалого часу. План можна видозмінювати. Наприклад, якщо ви навчилися віджиматися 100 разів, то зможете скласти аналогічний план для того, щоб навчитися підтягуватися 100 разів. Так ви зможете безперервно займатися розвитком сили в різних напрямках. Не кидайте свої заняття, досягнувши якоїсь однієї мети.
Зверніть увагу
Не вимагайте від себе відразу занадто багато чого. До великої мети треба наближатися поступово, багатьма малими зусиллями, щоб сам процес перетворився в звичку. Саме невелика правильна звичка приведе вас до великого успіху.
Корисна порада
Плануйте заздалегідь нагороди і заохочення. Якщо протягом тижня ви успішно слідували планом, нагородіть себе чимось приємним в кінці тижня. Але нагорода не повинна видаляти вас від мети! Якщо ви сидите на дієті, дуже нерозумно нагороджувати себе тортом. Нагорода повинна вести до мети, а не послаблювати вас.
Людей часто ламають обставини, вводячи в депресію і віднімаючи бажання жити. Здається, що сила людського духу не може впоратися з певними проблемами і виходу із замкнутого кола немає. Але при бажанні сила духу може бути розвинена настільки, що навряд чи хоч які-небудь обставини зможуть вас зломити.
Інструкція
1
Візьміть листок і напишіть причини і життєві чинники, які турбували вас раніше, турбують зараз і, можливо, будуть турбувати в майбутньому. Закресліть факти минулого, які ви вже відпустили від себе. Тепер подумайте про те, чи зможуть вони потурбувати вас зараз або потім. Скоріш за все, вже немає. Забудьте їх.
2
Задумайтесь про те, що турбує вас зараз. Виробіть методи боротьби з цим. Вам неприємний чоловік. Він змушує вас почувати себе гірше. Розстаньтеся з ним, виключіть з кола спілкування. Проаналізуйте все. Можливо причина криється в вас саміх.То, що вам ще належить, потрібно продумати вже зараз. Можливо, вам загрожує армія (якщо ви чоловік) або швидке народження дитини (якщо ви жінка). Виховання сили духу починається з вирішення поточних проблем і забуття привидів минулого.
3
Подумки або на папері складіть список найбільш гідних якостей, притаманних вам. Спроектуйте їх на всі життєві труднощі. Шляхи вирішення проблем підкаже ваш характер. Впевненість в здібностях апріорі виховує і зміцнює силу духу .
4
Лягайте і прокидайтеся з тією думкою, що вам під силу абсолютно все. Почніть з малого. Подумайте про те, що раніше ви не зробили б ні за яких умов. Переборите себе і спробуйте. Якщо буде сильна мотивація, ви без праці впораєтеся з поставленим завданням.
Зверніть увагу
Не варто відволікатися від поточних справ і повністю йти в самовиховання, це може привести до розладу особистості і глибокої депресії. Процес виховання повинен бути поступовим і чітко дозованим.
Корисна порада
Людина - істота соціальна, тому завжди переймайте позитивний досвід інших людей. Наприклад, Олександр Васильович Суворов. Його здоров'я ніколи не дозволило б йому стати одним з найвидатніших полководців в історії. Але сила духу важливіше сили тіла, саме в її вихованні криється життєвий успіх.