Як відключити шлюз інтернету. Як вимкнути інтернет в nokia 300.

Щоб налаштувати деякий мережеве обладнання, в більшості випадків потрібно конфігурувати шлюзи самостійно. Для відключення певного пристрою від мережі простіше буде відключити шлюз, за допомогою якого він з'єднаний з інтернетом.
Інструкція
1
Відкрийте головне меню основних налаштувань маршрутизатора на вашому комп'ютері. Для цього запустіть будь-який браузер інтернету на іншому комп'ютері, попередньо підключений до мережевого обладнання. Напишіть IP-адресу маршрутизатора і натисніть клавішу «Enter». Введіть ім'я користувача та пароль. Ви отримаєте доступ до налаштувань підключеного пристрою.
2
Повністю відключіть всі мережеві комп'ютери (за необхідністю), відключивши з'єднання інтернету з маршрутизатором. Для цього зайдіть в меню «Status» («Статус»). Знайдіть інформацію про стан з'єднання з інтернетом. Натисніть кнопку «Disable» («Відключити»).
3
Якщо вам знадобитися відключити від мережі або інтернету конкретний пристрій, відкрийте меню додаткових параметрів. Зайдіть в розділ «Route Table» («таблиця маршрутизації»). Виберіть необхідний локальний порт і видаліть всі маршрути, призначені для нього. Ця дія дозволить прибрати налаштування для статичних маршрутів. Якщо функція DHCP залишилася активною, всі комп'ютери можуть зв'язуватися з інтернетом.
4
При використанні маршрутизатора фірми ASUS відкрийте меню «Статус» (Status). Знайдіть список пристроїв, підключених до цього маршрутизатора, і схему мережі. Виберіть зі списку назву комп'ютера або ноутбука і встановіть параметр для нього «Disable» («Відключити»). Будьте уважні: відключення шлюзу таким способом рекомендуються тільки в тому випадку, якщо мережеві комп'ютери підключені до маршрутизатора через концентратори (до одного порту маршрутизатора підключено кілька комп'ютерів). Якщо комп'ютер безпосередньо підключений до LAN-порту, просто розімкніть з'єднання, висмикнувши мережевий кабель з джерела живлення. Шлюз відключиться автоматично.
5
Введіть МАС-адресу мережевої карти комп'ютера в таблицю маршрутизації, якщо необхідно відключити певний комп'ютер від мережі на тривалий час. Встановіть для MAC-адреси значення «Відключити». Для активації зміни налаштувань перезавантажте маршрутизатор.
Після установки пакету оновлень SP1a додаток «Клієнт попередження і управління шлюзами інтернету» в операційній системі Windows XP вважається необов'язковим компонентом і може бути видалено користувачем.
Інструкція
1
Викличте основне меню OC Windows XP натисканням кнопки «Пуск», щоб видалити необов'язковий компонент системи «Клієнт попередження і управління шлюзами інтернету», і перейдіть у вузол «Панель управління». Розгорніть посилання «Установка та видалення програм» і скористайтеся опцією «Установка компонентів Windows».
2
Виберіть пункт «Мережеві служби» і розгорніть його, натиснувши кнопку «Склад». Зніміть прапорець на полі «Клієнт попередження і управління службами інтернету» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
3
Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Далі», і авторизуйтесь виконання операції видалення обраного компонента, натиснувши кнопку «Готово». Перезавантажте комп'ютер для застосування збережених змін (для Windows XP).
4
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Win + К для виклику діалогу "Виконати" ОС Windows 7 і введіть значення cmd у полі «Відкрити».
5
Авторизуйтесь запуск утиліти командного рядка натисканням кнопки OK і введіть значення ipconfig/all в тестове поле інтерпретатора команд. Знайдіть рядок з ім'ям «Шлюз за замовчуванням» і скористайтеся синтаксисом ping ip_адрес_іспользуемого_шлюзадля перевірки його працездатності (для Windows 7).
6
Перезавантажте що використовується для отримання доступу до інтернету пристрій при неможливості виконання команди ping і завершите роботу встановленої програми брандмауера і антивірусного додатки.
7
Перезавантажте комп'ютер і знову підключіть пристрій, що використовується для отримання доступу в інтернет, для виправлення існуючої помилки (для Windows 7).
8
Не використовуйте зустрічаються в інтернеті рекомендації редагування системного файлу sysoc.inf в директорії% windir% inf, так як це може призвести до порушення працездатності всієї операційної системи Windows.