Як відкрити бюро ремонту.

Відкриття власного бізнесу вимагає дотримання безлічі умов для успішного його функціонування. Перш ніж приступати до здійснення того чи іншого виду підприємницької діяльності, потрібно скласти певний алгоритм дій з підготовки до даної роботи.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - обладнання для роботи;
  • - штат працівників;
  • - праворазрешающіе документи на даний вид діяльності;
  • - реклама;
  • - транспорт.
Інструкція
1
Проаналізуйте ретельно свої вміння та можливості. Що ви можете робити найкраще: ремонтувати комп'ютери, шити одяг, «повертати до життя» побутову техніку або лагодити черевики? Можливо, ви розбираєтеся в пристроях автомобілів або мото-техніки?
2
Вивчіть ринок попиту на даний вид послуги, яку ви збираєтеся пропонувати. Визначте конкурентоспроможну вартість своїх послуг. Приміром, якщо ви вирішили відкрити бюро ремонту з лагодження годинникових механізмів, але збираєтеся встановлювати ціну, майже рівну вартості нового годинника, навряд чи у вас буде багато клієнтів.
3
Оцініть кількість конкурентів в області вашої діяльності в даному районі. Адже якщо, наприклад, ви відкриєте бюро ремонту пральних машин та холодильників, а неподалік від вас буде розташовуватися «Рембитсервіс», що має багаторічну репутацію, навряд чи клієнт перейде до вас, якщо ви, звичайно, не вразите всіх дуже низькими цінами на надавані послуги. Але чи варто це робити?
4
Після того, як ви визначитеся з тією конкурентоспроможної нішею, яку збираєтеся займати на ринку обслуговування, необхідно знайти приміщення, де буде розташовуватися бюро . Щоб уникнути витрат на оренду площі, ремонт автотехніки, приміром, можна організувати у власному гаражі, якщо у вас такий є. Там же можна лагодити і побутову техніку, і навіть черевики. Головне, щоб приміщення було достатньо світлим, теплим і просторим. Майстерню краще відкривати де-небудь ближче до центру, а не на околиці міста.
5
Визначившись з приміщенням, вирішите, скільки людина буде трудитися в вашому бюро ремонту, тобто яким буде робочий штат. Найкраще починати бізнес з невеликої кількості працівників (іноді достатньо однієї людини), і потім вже по мірі розкрутки підприємства, збільшувати масштаб трудової сили.
6
Запасіться необхідними витратними матеріалами, обладнанням для діагностики несправностей, верстатами, приладами і т.п.
7
Не забудьте узаконити свій бізнес, тобто зібрати всі праворазрешающіе документи в місцевій адміністрації, встати на облік у податковій інспекції, зареєструвавши свою форму підприємницької діяльності.
8
Вирішіть, чи потрібні вам бухгалтер, водій, вантажник і інші працівники, в залежності від специфіки та масштабу вашої діяльності.
9
Приділяйте увагу рекламі, особливо на початку вашої діяльності. Це можуть бути оголошення в засобах масової інформації, що розповсюджуються листівки з даними про вашому ремонтному бюро , власний сайт з описом послуг, контактними даними та іншою, яка залучає увагу клієнта інформацією.
10
Бюро ремонту може бути і виїзним, тобто всю діяльність з лагодження вироби можна організовувати у клієнта на дому. Для цього бажано мати особистий автотранспорт та мобільний набір інструментів. На телефоні з прийому замовлень може знаходитися оператор.