Як дізнатися якість бензину з поведінки автомобіля. Як дізнатися чи гарний бензин.

Погане якість бензину самим негативним чином позначається на багатьох деталях автомобіля . Звичайно, добре б знати, що саме заливаєш в бензобак машини перед заправкою. Але далеко не завжди це можливо. Зате після, якщо бути уважним і «відчувати» роботу машини, за її «поведінки» можна визначити якість бензину.
Інструкція
1
Після кожної заправки звертайте увагу на зміни в роботі вашого автомобіля . Так ви підберете оптимальну за якістю автозаправну станцію, на паливі якій машина працює краще. На щастя, сьогодні можливість вибору є. Як правило, поблизу від звичних маршрутів можна виявити АЗС кількох різних постачальників бензину.
2
Заправте автомобіль, коли в бензобаку залишається небагато палива - літрів 5-6. Залийте літрів 20. Розженетеся до 50 км на годину і рухайтеся з постійною швидкістю.
3
Зачекайте, поки свіжий бензин, перемішаний із залишками старого, вчинить по паливопроводу в двигун. Прислухайтеся, чи змінюється робота агрегату. Якщо все як і раніше, значить, бензин не краще і не гірше. Якщо з'явилися незвичні звуки, якість палива нижче.
4
Справа в тому, що погане якість палива викликає збої в роботі автомобільного двигуна. Звертайте увагу на спрацьовування свічок запалювання. Якщо з'являються пропуски в їх роботі, а з усіх умов, які могли на це вплинути, змінився тільки бензин, значить, цю автозаправну станцію внесіть в «чорний» список.
5
Одним з найнебезпечніших проявів зниженої якості бензину вважайте детонацію двигуна автомобіля . Мотор в цьому випадку працює нестійкий, можуть бути чутні дзвінкі металеві стуки. Водії про них зазвичай говорять: «пальці стукають». Знижується частота обертання колінчастого вала, двигун перегрівається, з'являються хлопки чорного диму з глушника.
6
Визначте, чи змінюється тяга мотора. Зниження динаміки також говорить про низьку якість заправленого палива.
7
Ще одна ознака поганого палива - посмикування машини при їзді, її нерівномірний рух, звичайно, за умови, що ви різко не відпускає педаль зчеплення.
8
Обов'язково відміряйте, на яку кількість кілометрів вистачить залитого бензину. Контролюйте витрата палива постійно. І на перевіреної автозаправці буває поставка неякісного палива. Отже, якщо при інших постійних обставинах витрата палива істотно збільшився, це також свідчить про низьку якість бензину.
9
Уникайте автозаправних станцій, після заправки на яких автомобіль веде себе неадекватно. І завжди зберігайте чеки. Неякісне паливо виводить з ладу елементи паливної системи, двигун і свічки, каталітичний нейтралізатор. Ремонтувати їх - задоволення дороге.