Як організувати вручення премії.

Заохочення співробітників є свого роду «вічним двигуном». Стимулює і самого поощряемого і його товаришів по службі. Тому дуже важливо красиво обставити церемонію вручення премій.
Інструкція
1
Премії вручаються в урочистій обстановці, на загальних зборах, з обов'язковим попереднім виданням наказу. Тільки за умови публічного визнання досягнутих успіхів співробітників - премія має зворотний зв'язок і стає справжнім стимулом поліпшення результатів праці для всіх членів колективу.
2
Деякі компанії засновують спеціальні премії, які стають традиційними і вручаються раз в роки кращим працівникам.
3
Якщо є можливість, зверніться до перевіреного агентству з організації корпоративних свят і церемоній. Вручення премій кращим співробітникам можна приурочити до якогось торжества. Це буде можливість зібратися всім разом і краще пізнати один одного в неформальному спілкуванні.
4
Готувати таке свято можуть і самі співробітники. Придумувати конкурси та костюми (якщо корпоративне торжество заявити, як костюмований бал або театральна вистава). Номінантів на премію може бути більше кількості премій, тоді всі з нетерпінням чекатимуть урочистості, на якому стануть відомі імена переможців.
5
Для вручення корпоративної премії можна орендувати ресторан, теплохід або влаштувати колективний виїзд на вітчизняний чи закордонний курорт.
6
Запросіть для ведення церемонії професійних артистів і шоуменів, які допоможуть створити атмосферу свята. В цьому випадку вручення премій обов'язково запам'ятається колективу компанії надовго.
7
Премій може бути багато: не тільки основна, але і штучно чисто заохочувальні. Для цього слід звернутися до виробників сувенірної продукції. Вони виготовлять пам'ятні дипломи та призи для переможців.
8
Пам'ятайте: як правило, у виграші бувають ті компанії, які заохочують своїх співробітників преміями, цінними подарунками та призами, поїздками за кордон або звичайними нагородними значками і грамотами. Давно відомо, що заохочення за працю є найважливішим стимулом високої продуктивності.