Як закрити текти.

Найбільш поширеною неприємністю на кухні та у ванній напевно вважається капає кран. Крім того, що з капає крана за ніч може «ви текти » не одне відро, він ще й страшенно дратує постійними звук капає крапель. Сантехніка в цьому випадку викликати немає необхідності, адже можна зробити роботу з ліквідації течі власноруч. Ось як це робиться.
Інструкція
1
Зміна прокладки. В водопровідному крані є така річ, яка має властивість швидко зношуватися. Особливо швидко вона зношується підлогу впливом гарячої води. Результатом є підтікання крана. Ви можете зробити стійкі прокладки, які прослужать вам довше звичайних в кілька разів, зі старої автомобільної або мотоциклетної шини. Прокладку краще вирізати з бічної частини покришки (там шина тонше). Нитки корду додадуть міцності вирізаної прокладці.
2
Якщо підтікає з кільця ущільнювача, це можна виправити. Необхідно в канавку для кільця ущільнювача укласти по витків нитка в кілька витків. На ці нитки надівається кільце. Воно розтягується, що призводить до зникнення течі.
3
Шліфування сідла крана. Сідло також досить швидко старіє, стаючи причиною течі водопровідного крана. Потрібно наклеїти водостійку шкурку на головку болта, затиснути його в патрон механічної (ручний) дрилі і відшліфувати сідло крана. Після цієї нескладної операції текти усунеться, а термін служби крана значно збільшиться.
4
Забивання дерев'яної вставки. Є ще кілька варіантів, які допоможуть вам привести в порядок зношене сідло крана. Необхідно зачистити до блиску сідло, в отвір клапана забити дерев'яну вставку, після чого залити місцедефекту розплавленим оловом. Ще варіант: слід рассверлить сідло і запресувати (або поставити на фарбу) в нього втулку з латуні. Також можна встановити м'яку гумову прокладку, а також металеву шайбочку з отворами на сідло клапана.
5
Заміна колечка сальника. Позбутися від течі з-під маховика водопровідного крана можливо, якщо поміняти гумове колечко сальника на нове. Зробити таке колечко можна з пробки від пеніцилінового флакончика, в якій слід вирубати колечко, керуючись розмірами износившегося колечка. Якщо заточити один край металевої трубки, то їй легко можна вирізати рівне круглий отвір в гумової пробці. Висота з зовнішнім розміром підганяється бритвою. Видалити старий сальник і вставити новий найлегше шилом.
6
Покривання конуса воском. Якщо тече кран, який перемикає воду в ванну або в душ, потрібно вигвинтити конус крана, покрити його тоненьким шаром воску, мила або густого змазування, а потім загвинтити конус на місце.
7
Виготовлення конусоподібної прокладки. Стугонливий водопровідний кран можна «втихомирити», зробивши конусоподібну прокладку. Її можна вирізати їх твердої гуми, а потім на наждаке обточити. При цьому кран не тільки перестане гудіти, але й термін його служби збільшиться в багато разів. Це все.