Як красиво вищипувати брови.

Брови - тонкі і витончені, помітні і густі, є окрасою особи не менше, ніж самий хороший макіяж. Неакуратна же форма брів може зіпсувати роботу навіть самих модних стилістів. Для надання форми брів потрібно небагато - прибрати щось зайве, десь домалювати, десь пригладити.
Вам знадобиться
  • пінцет для брів
Інструкція
1
Надати форму широким і густим бровам неважко. Фахівцями рекомендується вискубувати брови у напрямку росту волосків. Так як волоски на бровах, так само як і на інших ділянках тіла, покриті секретом сальних залоз, рекомендується перед корекцією злегка припудрити брови.
2
Розрахунок довжини брів дуже простий. Для цього береться олівець і прикладається від крила носа до зовнішнього кута ока, а потім до внутрішнього. Ці лінії будуть кордонами початку і кінця брови. Також треба звернути увагу на форму обличчя. Якщо особа витягнуте, то щипати треба з верхнього краю брови, жінкам з круглим обличчям, навпаки, рекомендується вискубувати брову знизу, щоб злегка візуально підняти її.
3
Не забувайте обов'язково вищипнути все волоски, які знаходяться на переніссі. Після вищипування потрібно обробити брови спиртової серветкою і змастити кремом (зволожуючим).
4
Є кілька порад для тих жінок, яких гальмує страх перед больовими відчуттями під час процедури корекції брів. Щоб зменшити біль треба відразу після висмикування волоска притиснути секунд на 15 цю ділянку пальцем. При цьому не забувайте, що руки повинні бути чистими, інакше може з'явитися запальний процес.
5
При виникненні сильних неприємних відчуттів по завершенні процедури, зробіть холодний п'ятихвилинний компрес на брови. Якщо після обробки брів вам все ж не сподобалася отримана форма, то потрібно зачекати щонайменше десяти днів до відростання волосків. У разі, коли і повторно ви не можете отримати потрібну форму, рекомендується звернутися в салон краси, де цим займеться професіонал.
6
Якщо брови рідкісні від природи або ви просто перестаралися, надаючи їм форму, можна скористатися спеціальним олівцем для брів. Підібравши відповідний колір, можна домалювати брови. При цьому не бажано сильно притискати олівець. Треба злегка нанести штрихи, а потім щіточкою розподілити по необхідному ділянці.
Зверніть увагу
Як зробити красиву форму брів. В першу чергу слід визначитися з підходящої до вашого типу обличчя формою брів, ідеальний варіант - це коли лінія брови гармонує з овалом особи, з розміром і конфігурацією очей і рота. Приміром, обличчя округлої форми при пишних губах не будуть красиво виглядати з прямими або круто ізломленнимі лініями брів, і навпаки володарці тонких губ не личить будуть широкі густі брови.
Корисна порада
Насправді, зробити красиві брови легко. Головне знати, з чого почати корекцію брів, як її робити і де зупинитися в підсумку. Варто визначитися з основним напрямком - видаляємо зайве або злегка домальовували і підфарбовуємо. Достатньо лише періодично правильно вискубувати брови і коригувати їх форму. Відвідайте один раз салон краси, де вам зроблять красиві брови, які ви будете лише по необхідності підтримувати.