Як перевести сторінку в браузері. перезавантаження браузера.

Щоб мати можливість користуватися інформацією з веб-сторінок, опублікованих на різних мовах, не потрібно бути поліглотом. Програми машинного перекладу - як офлайнові так і онлайнові - здійснюють швидкий переклад тексту будь-якого обсягу. Не завжди цей переклад є якісним, однак зрозуміти зміст веб-сторінок за допомогою роботів-перекладачів все ж можна.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою ОС Windows;
  • - підключення до Інтернет;
Інструкція
1
Пошуковики Google, «Яндекс» і Bing при виведенні результатів пошуку пропонують переклад веб-сторінки у вигляді посилальної рядки «Перевести цю сторінку » або «Переклад» поруч з результатами пошуку. Перейшовши за цим посиланням, ви завантажте не оригінальна сторінку , а її переклад. Однак це можливо тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся одним з браузерів, що підтримують функцію переклад, зокрема Internet Explorer, Google Chrome або Opera.
2
Якщо вас чомусь не влаштовує Internet Explorer, скачайте і встановіть Google Chrome. У ньому переклад сторінок встановлений за замовчуванням, щоб мати можливістю читати перекладені сторінки не потрібно робити ніяких додаткових дій. Якщо ж рядок «Перевести цю сторінку » в результатах пошуку не відображається, натисніть на знак ключа у вікні браузера, виберіть опцію «Параметри», у вікні, натисніть на опцію «Додаткові» і поставте галочку перед рядком « Пропонувати перекладати сторінки, я не володію мовою, на якому вони написані ».
3
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, як пошукача потрібно встановити Google, «Яндекс» або Bing. Щоб це зробити, відкрийте браузер, клацніть на трикутний значок списку в рядку пошуку та виберіть одного з перерахованих пошуковиків. Якщо всі вони або хтось з них відсутній у списку, виберіть опцію «Налаштувати пошук», натисніть у вікні на кнопку «Додати» і введіть у форму, що з'явилася назва пошукача, якого ви хочете додати в браузер. Після цього натисніть на Ок, щоб почалася процедура додавання обраної пошукової системи.
4
Іноді буває потрібно перевести лише невеликий фрагмент тексту на веб-страніце.В цьому випадку можна скористатися програмою Google «Translate Client», що здійснює переклад тільки того тексту, який обраний користувачем.
5
Скачайте з сайту http://translateclient.com/ru/download.php програму Desktop Клієнт для Google Translate, звану по-іншому Translate Client. Встановіть її на комп'ютер. Після установки і запуску програми на панелі завдань з'явиться значок у вигляді блакитного або оранжевого квадрата. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть опцію «Language» і встановіть мови перекладу. Потім клацніть по ньому два рази лівою кнопкою миші і внизу вікна виберіть перекладачем Microsoft.
6
Щоб отримати переклад будь-якого фрагмента тексту (не тільки в браузері, а й будь-якому редакторі або програмі) виділіть його мишею. Після виділення поряд з текстом виникне блакитний значок. Клацніть по ньому. У спливаючому вікні з'явиться переклад виділеного тексту.
7
Переклад тексту можна відправити в буфер обміну, клацнувши по опції «Copy» внизу віконця, або замінити їм виділений текст (якщо він знаходиться не на веб-сторінці, а в редакторі), клацнувши по опції «Replace». Якщо після виділення тексту значок поруч з ним не з'явився, для здійснення переказу клацніть по тому значку, який знаходиться в таскбару.
Корисна порада
Програма Translate Client є універсальною. Вона переводить текст, що знаходиться в будь-якому редакторі або програмі, з будь-якої мови на будь-який. Шкода тільки, що з грудня 2011 року Google зробила послугу свого перекладу в ній платною. Щоб нею скористатися, потрібно купити і встановити професійну версію Translate Client. У безкоштовної версії програми в якості перекладача залишився доступним тільки Microsoft.