Як привітати друга сім'ї.

Не кожна сім'я може похвалитися наявністю справжнього загального одного для всіх її членів. Але тим, у кого такий є, можна тільки позаздрити і порадити берегти стосунки з цією людиною. Важливими моментами в спілкуванні є свята: це і можливість зустрітися у теплій атмосфері, і шанс проявити добрі почуття по відношенню до дорогим людям. Для того щоб привітати одного сім'ї, наприклад, в день його народження, можна організувати цілу церемонію.
Інструкція
1
Свято - відмінний привід висловити слова вдячності та поваги. Тому самим ключовим моментом у підготовці торжества для одного сім'ї, мабуть, стане складання привітань. Дуже важливо, щоб слова, адресовані іменинникові, були написані конкретно для нього. Тому краще написати свій не надто професійний текст у прозі, ніж підбирати якийсь вірш з банальними побажаннями і універсальним призначенням.
2
Приймати участь у церемонії повинні всі члени сім'ї. Підготовка вітальної промови - справа смаку і переваг кожного індивідуально. Можна розповісти чотиривірш хором, а можна довірити вступні слова главі сімейства з тим, щоб інші його підтримали і продовжили за певним сценарієм. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то вони напевно зворушать до сліз іменинника або іменинницю, прочитавши невелике вітальне вірш. Ще один варіант - заспівати хором пісеньку крокодила Гени. Головне, щоб це було відрепетировано й доладно.
3
В привітанні не повинно бути штампів і офіціозу. Просто здоров'я та успіхів бажають щодня з телеекранів ведучі. Цілком доречно використовувати гумор. Наприклад, побажати такого успіху, щоб у конкурента іменинника від здивування окуляри на лоб полізли.
4
Чи не менше уваги слід приділити і вибору подарунка. У дні народження або інші свята презент можуть зробити і сусіди, і колеги, і просто хороші знайомі, запрошені на домашнє торжество. Але тільки справжній друг завжди піднесе такий сюрприз, який буде відрізнятися від інших. Не має значення, наскільки дорогий буде річ, куплена для одного . Набагато важливіше те, скільки зусиль було докладено, щоб знайти її або зробити власними руками.
5
Є ще один універсальний спосіб порадувати і здивувати одного сім'ї. Це складання ефектною і ліричної презентації з фотографіями спільного відпочинку або роботи. Такий варіант особливо хороший для привітання з ювілеєм.
Якщо вам прийшло в голову здивувати друга в день народження, виберіть йому подарунок або влаштуйте сюрприз, який дійсно принесе радість. Не відбуватися черговими фразами і врученням духів, фена або чергового набору посуду. Не обов'язково витрачати на презент велику суму грошей, адже цінність подарунка зовсім не залежить від його вартості. Досить мати бажання, уяву і трохи вільного часу.
Інструкція
1
Запишіть вітальне відео. Можна створити і представити короткий фільм. Для цього потрібно зібрати цікаві фотографії (дитячі, з друзями, з сім'єю, з тваринами, загалом найрізноманітніші) і відеозапису (відпочинок, дні народження та інші пам'ятні або смішні події) і змонтувати їх. Особливо весело буде переглядати таке відео, якщо на дні народження присутні друзі. Підберіть веселу і красиву музику, відповідну відеоряду. Також можна вставити вітання від родичів і друзів, записані завчасно. Таким чином ви не просто поздравите одного з днем народження і розвеселите гостей, а ще й залишите запис на пам'ять.
2
Виготовте незвичайне і веселе привітання на папері. Об'єднаєтеся з друзями і використовуючи всі ваші художні здібності і уяву, приготуйте подарунок. Вітання можна оформити у вигляді диплома, грамоти, великий листівки, сувою, книжки-розкладачки або плаката. Наклейте фотографії, напишіть вірші, додайте карикатури або шаржі. Ви можете залишити місце для побажань тих родичів і друзів, які не брали участь у створенні презенту.
3
Здивуйте одного дійсно потрібним подарунком. Адже у кожної людини є явне або таємне захоплення. Зазвичай воно не настільки необхідно, щоб витрачати на нього гроші з сімейного бюджету. Згадайте про це захоплення, коли будете вибирати подарунок. Якщо ваш друг завзятий бібліофіл - подаруйте йому ту книгу, на яку він давно задивлявся, але купити не наважувався. Рибалці буде приємно отримати в подарунок хороший спінінг, мандрівникові - яке-небудь кемпінгове спорядження, екстрималів - стрибок з парашутом або політ в аеродинамічній трубі. Коротше кажучи, кожному своє - те, про що він пристрасно мріє.
4
Розіграйте одного. Подарунки-розіграші сьогодні користуються великою популярністю. Якщо ви давно знаєте розігрується людини, вам буде досить просто змоделювати ситуацію, в якій він ніколи не запідозрить підступу. Попросіть друзів, знайомих і навіть родичів підіграти (допомогти) вам. Ви можете відобразити весь процес на відеокамеру. І тоді це поздоровлення збережеться на довгі роки. Якщо ви вважаєте, що не впораєтеся самостійно, зверніться в агентство організації свят, там вам точно допоможуть.
5
Візьміть до відома існування такої послуги, як виготовлення кондитерських виробів на замовлення. Ви можете скористатися їй і піднести імениннику найсмачніший подарунок - торт з його фотографією або назвою улюбленої команди. Варіантів безліч. Для цього потрібно зателефонувати (написати на електронну пошту) в обрану компанію, сформулювати своє бажання, обговорити склад виробу, повідомити вагу, адресу і дату виконання замовлення і залишити координати для зв'язку. У призначений день вам залишиться тільки оплатити (якщо не було передоплати) і забрати замовлення.
6
А ще ви можете урізноманітнити сам процес дарування. Вручіть імениннику подарунок в образі героя з казки, мультфільму або кінофільму. Розіграйте сценку, пов'язану з врученням презенту. Задіюйте друзів і родичів. Ваш друг, безсумнівно, оцінить це і буде приємно здивований.