Як замінити мембрану в гидроаккумуляторе. Як зробити гідроакумулятор для водяній станції.

Невід'ємною змінною частиною гідроакумуляторів в станціях автономного водопостачання (САВ) є мембрани, що розділяють гідроакумулятор на водяну і повітряну камеру. Оскільки мембрани піддаються перепадів температур, а також значним за силою розтягування і стиснення, необхідно періодично здійснювати їх заміну.
Інструкція
1
Від'єднайте гідроакумулятор від системи, відкрутивши гайку і знявши шланг. Стравити тиск газу в повітряній камері, спустивши повітря через ніпель. Відкрутивши болти, зробіть демонтаж фланця мембрани, що знаходиться в області патрубка для пріоседіненія.
2
розблокувати утримувач мембрани, відкрутивши гайку, розташовану у верхній частині корпусу гідроакумулятора. Вийміть мембрану через отвір в нижній частині корпусу. Видаліть з внутрішньої поверхні корпусу сліди забруднення і корозії, промийте її водою і висушіть, щоб здійснити монтаж нової мембрани.
3
Вставте тримач мембрани в отвір, що знаходиться в її верхній частині. Ввернувши болт в утримувач і вставивши мембрану в корпус, введіть тримач в отвір, розташований у днищі корпусу. Гайкою зафіксуйте утримувач і зробіть монтаж фланця мембрани на її корпус. Після установки попереднього тиску повітря, перевірте гідроакумулятор на предмет витоку і підключіть його до системи.
4
Перевірте мембрану і її фланець на цілісність, зіткнувшись із ситуацією, коли САВ працює, але не здійснює подачу води. Склеювання мембрани в місці розриву є лише тимчасовим заходом, що не здатної значно збільшити термін її служби. Іншою причиною несправності САВ може бути нещільне з'єднання між фланцем штуцери і корпусом гідроаккумулятора.Еслі станція експлуатувалася без води, мембрана, швидше за все, була притиснута тиском до фланця і стала перешкодою до вступу води у всмоктувальну магістраль САВ. У цьому випадку необхідно витягти і розправити мембрану , а потім встановити її на місце, попередньо перевіривши на цілісність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kl8S2zzOEPI
Зверніть увагу
Не використовуйте для захисту від корозії внутрішньої частини корпусу гідроакумулятора маслосодержащие речовини.
Корисна порада
Якщо у вас немає можливості замінити мембрану, промийте її розчином питної соди, щоб видалити наліт присадок. Проводьте таке очищення 1-2 рази на рік, залежно від інтенсивності експлуатації САВ та кількості присадок у воді.