Як обгрунтувати підвищення цін.

Підвищення цін, особливо на продукти, ліки та оплату житла, б'ють по кишені російських громадян. Обґрунтувати підвищення цін в епоху світових фінансових криз і серйозних змін в економіках багатьох країн досить легко.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що будь-яка слабка або розвивається економіка схильна як зовнішнім, так і внутрішнім впливам. Навіть не відчуваючи серйозного тиску світових економічних криз, вона не в змозі повною мірою забезпечити гідне життя своїм громадянам. Варто відзначити надмірну залежність економічного зростання Росії від обсягу експорту енергоносіїв і сировини, що є недоліком російської економіки. Але країна - це не тільки економіка, а й політика, реальна законодавча база і виконавча влада.
2
Задумайтесь над тим, що експерти Інституту народногосподарського прогнозування Російської академії наук (ІНП РАН) вважали, що в 2011 році світові цін и на нафту виростуть, забезпечуючи економічне зростання і зниження інфляції. При прогнозованому рівні в 7,8% фактично вона знизилася до 6,1%. В умовах близької другої хвилі світової кризи взагалі важко прогнозувати, хоча ОПЕК очікує певні рівні цін на «чорне золото» аж до 2035 року. Незважаючи на всю критику та інформацію на адресу керівництва країни, варто довіряти і розраховувати на здоровий глузд, економічний і юридичний досвід керівників держави.
3
Зростання цін на продукти та послуги в сформованих умовах почасти пояснюється монополізацією ринків в окремих галузях і залежністю від імпорту. Працюючі компанії, керуючись тільки власною вигодою, не маючи достойної конкуренції, встановлюють спекулятивні цін и. Незважаючи на різні заходи, зроблені російським урядом для їх контролю, і загибель врожаю сільгосппродукції в ряді областей у зв'язку з аномальною посухою 2010 змусили громадян відчути зростання цін.
4
Легко пояснити підвищення цін діяльністю звичайних спекулянтів. Утворивши торгові мережі, вони диктують цін и і не збираються їх знижувати, як того вимагають нормальні економічні закони. «Нечисті на руку» бізнесмени очікують подальших інфляційних потрясінь і планують завищену прибуток. Сільгоспвиробник в такій ситуації стикається з явним утиском своїх інтересів з боку торгівлі. Необґрунтовані і нічим невмотивовані торгові на цін ки ведуть до несправедливого розподілу прибутку між виробником, переробником і продавцем. Таким чином, всі виникаючі витрати компенсуються підвищенням цін и на продукцію і легко перекладаються на споживача. В першу чергу, така ситуація складається навколо палива, продуктів харчування та ліків.