Як перевірити комутатор ВАЗ. перевірка комутатора ваз 09.

Нестійка робота двигуна в автомобілях ВАЗ може бути пов'язана з порушенням формування імпульсів комутатора запалювання. Тому необхідно якомога частіше перевіряти даний пристрій.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що повноцінну перевірку характеристик комутатора системи запалювання необхідно здійснювати виключно на призначеному для цього обладнанні і з застосуванням осцилографа. Якщо ви збираєтеся виконувати її в домашніх умовах, то зумієте перевірити лише формування імпульсів даного пристрою і їх подачу на первинну обмотку в котушці індуктивності.
2
Підніміть капот і відключіть приєднаний до клеми «К» коричневий провід, інший кінець якого знаходиться на виводі комутатора «1». Приєднаєте контрольну лампу до клеми «К» з одного кінця, а з другого - до відключення від неї коричневому проводу. Проведіть послідовне підключення індикатора напруги до ланцюга харчування первинної обмотки.
3
Увімкніть запалювання і провертайте стартером кілька секунд колінвал двигуна. Лампа на даному етапі повинна то загорятися, то гаснути. При рівномірній періодичності її світіння можна судити про те, що комутатор повністю виправлений. У разі хаотичного порядку спалахів або відсутності на спіралі індикатора необхідно провести заміну устаткування.
Зверніть увагу
Якщо двигун вдається завести лише на короткий час, після чого він глухне, то обов'язково перевірте на предмет перегріву транзистори, які входять до складу електронного комутатора. Якщо який-небудь з них перегрівається, то спробуйте збільшити номінал відповідного резистора. Якщо перегріву не спостерігається, перевірте їх на справність, не забувши про елементи системи захисту.
Корисна порада
Очищайте періодично від пилу корпус комутатора системи запалювання. Він виготовлений з особливого сплаву, який володіє більш високою теплопровідністю. У зв'язку з цим дане устаткування виділяє велику кількість теплової енергії в ході роботи двигуна. Постійний догляд за даним пристроєм дозволить уникнути його перегріву і поломки.