Як відзначити Новий рік і Різдво.

Дорослі та діти з нетерпінням чекають настання зимових веселих і яскравих свят: Нового року та Різдва. За місяць до Нового року люди у всьому світі наводять лад у будинках, віддають борги, завершують розпочаті справи, закуповують подарунки, вибирають наряди та костюми, складають меню та план святкування і запасаються веселощами і гарним настроєм.
Інструкція
1
До свят готуйтеся заздалегідь. Наведіть повний порядок в домі, прикрасьте ялинку і інтер'єр приміщення. Закупити заздалегідь подарунки для новорічної ночі й сувеніри для Різдва.
2
Продумайте тематику свята. Разом з усіма членами сім'ї прикрасьте інтер'єр у відповідному руслі. Наприклад, новорічна японська вечірка, в гостях у казки, міжнародний новий рік. Головне, щоб була гармонія між зовнішніми атрибутами інтер'єру, костюмами і програмою свята.
3
Різдво ж умовно складається з 3 частин: богослужіння в храмі, вечеря з першої зірки, колядки. Тому кожен для себе вирішує, з якої частини розпочнеться свято. Основними символами свята є фігурки янголят на ялинці, пучок соломи під скатертиною як нагадування про Христа, залізний предмет під столом як символ благополуччя і здоров'я, атрибути колядок (зірка, строкатий мішок, дзвіночок, костюми).
4
У складанні програми врахуйте інтереси присутніх. У свято має бути весело всім, тому придумайте конкурси відповідно до вікових особливостей і талантами. Увімкніть традиції інших народів: як італійці - позбавляйтеся від старих речей, як англійці - цілуйтеся під гілочкою омели, як болгари - в темряві близько 3 хвилин роздаровувати поцілунки і обійми, як мексиканці - влаштовуйте шоу феєрверків, як іспанці - з'їдайте по виноградинці під удари новорічних курантів.
5
Зараз 7 січня дорослі діти зі своїми сім'ями збираються у своїх батьків, вітають один одного з Різдво м, обмінюються подарунками. Християни традиційно свято починають з богослужіння в храмі, а до трапези приступають з першої вечірньої зіркою. Після привітань та подарунків молодь починає колядувати, пригощаючи господарів будинку кутею, жартами, прославлення і натомість отримуючи цукерки, пиріжки, солодощі.
6
У католиків Різдво починається 25 грудня, тому іноземці готуються до нього з широким розмахом, як росіяни до Нового року: прикрашають вулиці, готують масові уявлення, готують національні страви (індичка, порося, короп , ласощі) і починають веселитися з самого ранку. Тому можна незабутнє Різдво зустріти за кордоном, а неординарний Новий рік - в Росії.