Як закрити радіатор в Пріорі.

Взимку року двигун дуже швидко остигає через негативної температури повітря. Тому слід утеплити деякі частини системи охолодження. В першу чергу слід закрити радіатор , так як зустрічний потік повітря сильно охолоджує його. Але слід зробити це так, щоб таке невелике втручання не позначилося негативно на роботі і продуктивності автомобіля.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - автоодеяло;
  • - листи Вібропласта.
Інструкція
1
Прочитайте посібник з експлуатації вашої Пріори. В останніх комплектаціях разом з машиною стали поставлятися спеціальні проставки, що дозволяють захистити радіатор від зустрічних потоків холодного повітря. Для їх установки потрібно зняти бампер. Ні в якому разі не намагайтеся закрити радіатор ганчірками або картоном. Вони не тільки псують зовнішній вигляд автомобіля, але і несуть в собі пряму загрозу. Намоклий картон руйнівно впливає на лакофарбове покриття автомобіля. Сухі ганчірки можуть загорітися від нагрітого радіатор а.
2
Зніміть акуратно бампер з машини, щоб отримати прямий доступ до радіатор у. Огляньте осередки радіатор а. Якщо вони забиті, то ретельно вичистіть їх. Забівшаяся бруд заважає правильному функціонуванню системи охолодження. Чи не притулятися до радіатор у ніякий матеріал! Інакше не буде відбуватися циркуляція повітря. Радіатор перестане отримувати приплив повітря і перегріється.
3
Зніміть з бампера решітку радіатор а. З тильного боку наклейте будь теплоізоляційний матеріал. Для цієї мети згодиться спеціальна термостійка плівка на клейкій основі. Вона випускається в різних колірних рішеннях, тому ви з легкістю зможете підібрати її під колір кузова машини. Це дозволить зробити її практично непомітною зовні.
4
Прикріпіть до внутрішньої частини бампера термостойкую пластину. Також можна використовувати шматок автоодеяла. Потрібна ретельно закрити всі великі щілини, через які при русі активно надходить повітря. Врахуйте, що між самим радіатор ом і закриває матеріалом повинно бути як мінімум 3 сантиметра вільного простору.
5
Зробіть теплоізоляцію капота. Метал забирає дуже багато тепла і є хорошим тепловим провідником. Тому моторний відсік за лічені хвилини втрачає тепло, охолоджуючи всю систему. Для утеплення наклейте шматки Вібропласта на внутрішню частину кузова.
Корисна порада
Використовуйте для утеплення тільки термостійкі і негорящіе матеріали!