Як замовити запчастини з США.

У наш час багато власників американських авто не сумніваються в їх надійності і тому віддають перевагу їм перед усіма іншими марками машин. Але, з іншого боку, що поставляються з США автомобілі іноді ламаються або виходять з ладу через несправності будь-яких деталей. У цьому випадку необхідно вирішити, як купити запчастини з США за вигідною ціною і з швидкою доставкою.
Інструкція
1
Необхідно розуміти, що для кожного авто існують свої запчастини. На кожну марку автомобіля виготовляються свої власні деталі, які найбільш підходять за розмірами, тому має сенс шукати компанії, що пропонують запчастини оригінального виконання. Наприклад, якщо у вас автомобіль марки JEEP американської збірки, то небажано купувати для нього запчастини Chrysler, оскільки вони не підійдуть настільки, як це потрібно.
2
Як правило, у новачків, які стали власниками американських марок авто, виникає питання про те, де саме купувати оригінальні запчастини у разі потреби їх замінити. Запчастини з США можна замовити через який-небудь магазин автозапчастин. Ще простіше і доступніше зробити замовлення через спеціалізований інтернет-магазин, що заощадить вам час на пошуки потрібної компанії. Наприклад, http://expressorder.ru/auto_usa/, http://www.usa-auto.ru/, http://www.usa-auto.ru/help_catalog.phtml. Деякі власники американських авто за краще замовляти запчастини безпосередньо, при цьому минаючи магазини, які роблять надбавку до вартості авто запчастини.
3
Так само як і вартість авто, вартість автозапчастин може бути дуже різною. Слід пам'ятати, що надання недостатньо повної або неточної інформації про необхідну запчастини може виявитися причиною затримки в її покупці з США . Тому, щоб значно скоротити термін виконання замовлення на покупку однієї або декількох автозапчастин, бажано враховувати фактор точності і надати максимально повну і детальну інформацію про необхідної запчастини, аж до її фотографічних зображень. Авто запчастини з США доставляються авіа- і морськими перевізниками, тому при замовленні слід вказати методи і терміни доставки.