Як поміняти лампу ближнього світла. Як поміняти лампу в фарі бош.

Володарям автомобіля Chevrolet рано чи пізно доводиться міняти лампи головного світла . Для цієї мети необхідно повністю знімати блок-фару. До даній справі поставтеся з повною відповідальністю.
Інструкція
1
Для початку відкрийте капот. Зверніть увагу на блок-фару. Ви побачите, що вона кріпиться на два болта і одну гайку. Болти фіксують фару зверху, а гайка кріпить її до корпусу зсередини. За допомогою ключа на 13 відкрутіть всі кріплення. Будьте акуратні, болти і гайка мають маленькі розміри, тому їх можна втратити. Рекомендується їх покласти в порожню коробку.
2
Після цього обережно вийміть фару з посадкового місця. На ній є кришка, яка захищає нутрощі фари від попадання бруду і пилу. Поверніть її за різьбі проти годинникової стрілки. Дах повинна вийнятись без зусиль.
3
Потім зверніть увагу на металевий пружинний тримач. Його необхідно обережно відігнути. Металеві дроту міцно утримують лампу разом з клемою. Від'єднайте клему, яка підходить до лампи. Тепер ви можете її легко вийняти. Врахуйте, тримати предмет освітлення можна тільки за металевий корпус. В іншому випадку він буде швидко виходити з ладу.
4
Тепер можна помістити всередину фари нову лампу. Добре закріпіть пружинний тримач. Лампа повинна добре сидіти в корпусі фари. Тільки після цього можете переходити до установки захисної кришки. Тепер можете встановлювати на місце блок-фару. Добре закрутіть гайку і два болта. Інакше фара буде бовтатися при їзді по поганій дорозі.
5
Після того як ви виконали заміну лампи, обов'язково зробіть коригування світла . Рекомендується для цієї мети загнати автомобіль на спеціальний стенд. Якщо ж такої можливості немає, то поставте машину до стіни. Врахуйте, майданчик біля стіни повинна бути рівна. Робити це необхідно в темний час доби. Зверніть увагу, на корпусі фари мається дві шестерінки. За допомогою викрутки відрегулюйте напрямок потоку світла . Нові лампи не повинні зліпити водіїв зустрічних автомобілів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=srokgJhvqoI