Як дізнатися номер прошивки iPhone.

Для того щоб перепрошити свій айфон або просто дізнатися, чи підходить для нього нова гра або програма, необхідно дізнатися номер прошивки апарату. Зробити це цілком можна власними силами.
Інструкція
1
Щоб дізнатися номер прошивки, виберіть у головному меню iPhone папку «Налаштування» (або Settinings в англомовному варіанті). З цієї папки - функцію «Основні» (або General), після чого виберіть закладку «Про телефон» (About). Саме в ній і знаходиться і необхідні вам дані, а крім цього - і серійний номер iPhone, який також є необхідним для виконання різних маніпуляцій з iPhone.
2
Якщо телефон абсолютно новий і ще навіть не активовано, можна наступним чином: необхідно ввести за допомогою клавіатури екстрений номер * 3001 # 12345 # * і натиснути на кнопку виклику. Навіть в неактивованої моделі на екрані з'явиться сервісне меню - перелік інформації, яку можна дізнатися про неї. Необхідно вибрати позицію Version, в якій і буде вказана певна послідовність цифр, за допомогою яких можна розшифрувати номер прошивки iPhone. Так, якщо послідовність чисел в Firmware version починається з 04.04.05 ..., то діюча на айфоні версія прошивки - 1.1.4, якщо 04.03 ..... - то 1.1.3, і. т.д, ну а якщо на екрані видно цифри 03 ......, то в смартфоні встановлена версія з номер ом 1.0.2.
3
Крім того, побічно допоможе дізнатися про прошивці, якщо телефон не перепрошивати після покупки з салону, серійний номер телефону. У серійному номер е 3 цифра позначає рік, а 4 і 5 - тиждень випуску апарату протягом року. Знаючи це, нескладно виявити відомості про те, який номер офіційною версією застосовувався для установки в заводських умовах в цей час.
4
Також можна дізнатися версію прошивки за допомогою комп'ютера. Проведіть синхронізацію з ПК iPhone, після чого потрібно зайдіть на Itunes. У підрозділі «Пристрій» потрібно вибрати вашу модель iPhone, після чого в з'явилася інформації потрібно знайти запис «Версія ПО». Зазначені дані і є версією прошивки смартфона. Там же можна і провести оновлення, якщо вам необхідна більш нова версія прошивки.