Як назвати магазин електротоварів.

Коли підприємець хоче відкрити магазин , у нього відразу ж виникає маса проблем і турбот: знайти відповідне приміщення, визначитися з асортиментом товарів, укласти безліч договорів і отримати купу дозволів. У порівнянні з ними, питання «А як назвати магазин ?» Може здатися зовсім дріб'язковим. Але це невірно. Адже від назви багато в чому залежить, чи залучить магазин покупців, або вони й самі будуть обходити його стороною і всім знайомим порадять чинити так само. Ось, наприклад, відкривається новий магазин електротоварів.
Інструкція
1
Навіть якщо підприємець має вельми оригінальне почуття гумору, йому явно не слід прикрашати вхід в магазин вивіскою «Електричний стілець», наприклад. З імовірністю 99% настільки «тонку» гостроту покупці не оцінять. Ефект буде явно протилежним.
2
Зрозуміло, і банальні, «набили оскому» назви типу «Електротовари», «Тисяча дрібниць» і тому подібні, навряд чи доречні. Хоча б тому, що потенційний покупець, глянувши на неї з боку, машинально відзначить: «Ну, ось, ще одна така ж« точка », як на сусідній вулиці». І, швидше за все, він байдуже пройде повз.
3
Завдання вивіски - пробудити інтерес, розвеселити, заінтригувати людини або, навпаки, пробудити в ньому умиротворення, нагадати про домашнє спокої й затишку. Вона повинна вселити йому, що слід як мінімум зайти в магазин , ознайомитися з асортиментом і цінами. «Хай буде світло!» - Це вже і оригінально. І звучить бадьоро, обнадійливо.
4
«Лампа Аладіна» - у потенційних клієнтів напевно оживуть спогади або про чудесні казках «Тисячі і однієї ночі» або про старий хорошому фільмі з незабутньої фразою «У Багдаді все спокійно!» Або, наприклад, назва «220 вольт» - всім добре відоме напруга в мережі.
5
«Затишний будинок», «Північне сяйво», «Лампочка», «Світло в домі». Назв дуже багато, кожне має і плюси, і мінуси. Власнику магазин а, звичайно ж, буде непросто вибрати найбільш вдалий. Але заради залучення клієнтури і, відповідно, гарного ведення бізнесу, варто поламати голову. Витрачені розумові зусилля потім з лишком окупляться.
6
Якщо нічого путнього не спадає на думку - зверніться за порадою до людей, думку яких ви довіряєте. У невеликих містах можна вдатися до такого маркетингового ходу: дайте оголошення в місцеву газету про майбутній відкритті магазин а, з позначкою «Переможцю конкурсу, який запропонував кращу назву, буде дана 10% -а знижка на першу покупку». Вартість оголошення в «малотиражки» порівняно невелика, а вам буде подвійна вигода: і гарна назва магазин у підберете, і зробите йому рекламу.