Як відміряти в грамах сухий корм. скільки грам сухого корму для кішок у склянці.

Якщо в будинку немає кухонних ваг, точно визначити кількість сухого корму , необхідного кішці, собаці або тхора, буває важко - адже нормативи звичайно вказуються в грамах. У таких випадках доводиться займатися обчисленнями, переводячи міри ваги в міри об'єму.
Вам знадобиться
  • - невелика мірна ємність (ложка, стопка, стакан);
  • - банку або одноразовий пластиковий стаканчик;
  • - маркер;
  • - миска.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інформацію, представлену на пакеті з кормом. Іноді на упаковці вказується не тільки вагу, але і обсяг рекомендованої добової порції. Наприклад, 40 грам або? чашки (тобто 125 мілілітрів).
2
Багато виробників кормів випускають спеціальні мірні стаканчики, що дозволяють точно відміряти необхідну кількість гранул. Як правило, такі мірки додаються до великих пакетам корму (на 10-25 кг), крім того, їх можна безкоштовно отримати у великих зоомагазинах та ветеринарних аптеках. Просто поцікавтеся у продавця, чи є у них в наявності мірні стаканчики для тієї марки корму , якою ви користуєтеся.
3
У багатьох зоомагазинах корм для тварин продається на вагу. Попросіть продавця точно відміряти добову порцію і упакувати її в окремий пакет. Будинки пересипте гранули в невелику баночку і зробіть позначку маркером на потрібній висоті - це дозволить вам надалі відміряти саме ту кількість корму , яке необхідно. Можна використовувати для цих цілей одноразовий пластиковий стаканчик і обрізати його по висоті мітки.
4
Також ви можете «вирахувати» добову дозу корму , виходячи із загального обсягу корму в пакеті. Наприклад, якщо ви купуєте корм в упаковці по 400 грам, а тварині на добу треба давати по 50 грам корму - можна або розділити вміст пакету на 8 порцій і заміряти обсяг однієї з них. Другий варіант - взяти невелику мірну ємність (залежно від розміру гранул і ваги добової порції це може бути чайна або столова ложка, стопка, кавова чашка, стакан) і, зачерпуючи корм з пакету, поступово пересипати його в миску, вважаючи, скільки «мірних одиниць »у вас вийшло. Це дозволить розрахувати, скільки грамів корму поміщається в даній ємності.
5
Якщо ви переводите тварина з одного корму на іншій - вимірювання доведеться повторити, оскільки співвідношення ваги корму і його обсягу залежить від багатьох параметрів, зокрема розміру гранул і їх форми, щільності корму і т.д. Наприклад, в стандартному склянці об'ємом 250 мілілітрів поміщається близько 75 грам корму для собак великих порід, близько 100 - для маленьких собак, близько 120 - для кошенят.