Як викласти створений сайт в інтернеті.

При створенні власного сайту необхідно вміти зареєструвати доменне ім'я, підібрати підходящий хостинг і знати, як розмістити на ньому сторінки створюваного ресурсу. Є й інші тонкощі, в яких повинен розбиратися творець сайту .
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви розміщуєте свій сайт на якому-небудь безкоштовному ресурсі, вам не доведеться реєструвати доменне ім'я. Наприклад, якщо ви вирішите розмістити вашу сторінку на сервісі narod.ru, то ім'я вашого сайту буде виглядати як _http://мой_сайт.narod.ru Недоліком розміщення сайту на таких ресурсах є неможливість перенести його на інший хостинг без зміни імені.
2
Реєстрація доменного імені забезпечить вам незалежність, ви в будь-який час можете відмовитися від послуг одного хостингу і перейти на інший. Сайт при цьому як і раніше буде відкриватися за зареєстрованим доменному імені. Реєстрація доменів зараз дуже дешева і може становити менше 100 рублів. Наберіть в пошуковику «зареєструвати домен», і ви отримаєте безліч відповідних посилань. Сама процедура реєстрації проста і займає лічені хвилини.
3
Якщо сторінки сайту у вас ще не створені, не поспішайте купувати місце для їх розміщення. Спочатку створіть всі сторінки ресурсу у себе на комп'ютері і тільки потім реєструйтеся на хостингу. Процес створення сайту може затягнутися не на одну тиждень або місяць, тому в разі ранньої реєстрації ви будете даремно оплачувати хостинг.
4
Для створення сторінок сайту скористайтеся програмою Dreamweaver. Це візуальний конструктор сайтів з дуже великими можливостями, ви зможете використовувати в ньому готові шаблони, яких в мережі дуже багато. Додатково скачайте і встановіть програму Denwer. Вона дозволить вам переглядати сторінки сайту так, немов вони вже розміщені в мережі. Будуть абсолютно коректно працювати всі посилання і навігація, ви зможете легко виловити випадкові помилки.
5
Сайт готовий, тепер знайдіть відповідний хостинг. При його виборі виходите з того, що вам треба, а не з того, що пропонують. Наприклад, якщо у вас простий сайт і ви не розраховуєте на одночасну присутність сотень відвідувачів, то вам підійде найдешевший варіант вартістю 30-40 рублів на місяць. Чим більше місця і трафіку споживає ваш сайт, тим краще повинен бути хостинг.
6
Багато хостери пропонують послугу реєстрації доменного імені. Не погоджуйтеся на таку пропозицію, оскільки в цьому випадку домен буде належати не вам, а хостера. Ви можете «розкрутити» сайт, зробити його дуже популярним, але реально не будете мати на нього жодних прав.
7
Ви зареєструвалися на хостингу, оплатили його послуги на якийсь час. Щоб ваш сайт запрацював, вам залишилося зробити дві речі: «прив'язати» домен до хостингу і закачати сторінки сайту . Зайдіть у ваш аккаунт на сервері реєстратора домену (ви не забули записати логін і пароль?), Відкрийте панель управління і пропишіть в настройках імена DNS - серверів. Зазвичай їх два, потрібні дані візьміть у вашого хостера. Шукайте їх в розділі FAQ, в доступній документації по налаштуванню і т.д.
8
Тепер вам залишилося викласти сторінки сайту . Зайдіть в панель управління вашим аккаунтом на хостингу, знайдіть папку public_html - саме в неї ви і повинні закачати сторінки вашого сайту . Найзручніше це робити по FTP, але більшість хостерів дають можливість закачувати файли і через браузер. Пам'ятайте про те, що після «прив'язки» домену до хостингу може пройти до доби, перш ніж ваш сайт почне відкриватися.