Як підключити два комп'ютера до одного монітора. Як підключити два системного блоку до одного монітора.

Якщо у вас є сервер і робочий комп'ютер, з'являється необхідність підключити два системних блоки до одного монітора. Це легко зробити, якщо використовувати KVM-перемикач. KVM-перемикач - пристрій, призначений для комутації одного комплекту пристроїв введення-виведення між кількома комп'ютерами .
Вам знадобиться
  • KVM - перемикач на два і більше системних блоки.
Інструкція
1
Візьміть KVM - перемикач. У нього є гнізда для вхідних сигналів (відеокарта, клавіатура, миша) куди підключаться відповідні пристрої системних блоків. Також є гнізда для вихідних сигналів, куди підключаються монітор, миша і клавіатура.
2
Підключіть KVM - перемикач до першого системного блоку, для цього з'єднайте відповідні роз'єми відеокарти, миші і клавіатури. Аналогічним чином підключіть інший системний блок.
3
Підключіть ваш монітор, клавіатуру і мишу до KVM - перемикачу, до роз'ємів з написом Out. Після того як ви все підключили включите KVM - перемикач. Перемикання між моніторами здійснюється звичайно подвійним натисканням на клавішу Num Lock і цифру на цифровій клавіатурі, наприклад цифра 1 відповідає першому системному блоку, а 2 - другому.
Зверніть увагу
Перш ніж включати KVM - перемикач, уважно перевірте, чи правильно ви підключили всі роз'єми. Неправильність підключення може привести до псування обладнання.
Корисна порада
Налаштувати клавіші перемикання системних блоків можна за допомогою спеціальної програми, яка зазвичай йде в комплекті з перемикачем.
Для з'єднання двох комп'ютерів в локальну мережу можна застосувати кілька методів. Багато залежить від кінцевої мети здійснення даного з'єднання. Для створення мініатюрної домашньої мережі можна не використовувати роутер або світч.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Придбайте мережевий кабель з LAN-коннекторами на обох кінцях. Не використовуйте занадто довгий дріт, щоб не знижувати швидкість обміну даними всередині мережі. Підключіть його до мережевих карт обох комп'ютерів і включіть ці ПК. Якщо у вас є необхідність підключити обидва комп'ютера до інтернету, то придбайте додаткову мережну карту.
2
Встановіть цей пристрій в один з комп'ютерів і перемкніть. Обов'язково поновіть драйвери для всіх мережевих карт. З'єднайте з цим мережним адаптером кабель підключення до інтернету. Налаштуйте з'єднання з інтернетом, використовуючи для цього стандартні параметри.
3
Перейдіть до властивостей щойно створеного підключення. Відкрийте меню «Доступ». Поставте галочку напроти пункту «Дозволити використовувати дане підключення до інтернету іншим мережевим користувачам». Обов'язково у наступному пункті відкритого меню вкажіть ту локальну мережу, яку утворюють два ваших комп'ютера.
4
Тепер перейдіть до налаштування іншого мережевого адаптера. Виберіть властивості протоколу інтернету TCP/IPv4. Активуйте параметр, що дозволяє використовувати постійний IP-адресу. Введіть у відповідне поле цифри 201.101.156.1. Натисніть клавішу Tab і подивіться маску підмережі. Збережіть налаштування цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до другого комп'ютера. Виконайте налаштування мережевої карти, відкривши властивості протоколу інтернету TCP/IPv4. Введіть значення IP-адреси, яке буде співпадати з IP комп'ютера-сервера першими трьома сегментами, наприклад 201.101.156.10. Тепер знайдіть поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз». Введіть в них IP-адресу першого комп'ютера. Збережіть налаштування цього мережевого адаптера. Виконайте перепідключення до інтернету на комп'ютері-сервері. Перевірте наявність доступу в інтернет у обох ПК.