Як розібрати панель на ВАЗ. Як разбіраетося панель ваз 2109.

В кожному автомобілі панель є однією з найважливіших деталей інтер'єру. Саме на ній розташовані кнопки і важелі управління клімат-контролем, світлом, сигналізацією та іншими системами авто. Бувають випадки, коли потрібна заміна панелі з попередньою розбиранням.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - набір гайкових ключів;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Поставте автомобіль в гараж. Обов'язково включіть гальмо стоянки, а важіль коробки передач переведіть в нейтральне положення. Відкрийте передні двері і максимально відсуньте передні сидіння назад. Вийміть всі речі з бардачка. Витягніть попільничку з роз'єму (стосується тих моделей ВАЗ, у яких попільничка розташована в торпедо).
2
Зніміть накладку, облицювальні кільця отворів повітропроводів. Акуратно вийміть решітки воздуховодов. Зніміть всі важелі управління пічкою. Від'єднайте кожух керма. Як правильно він кріпиться на пластикові засувки. Якщо у вашому автомобілі є подушка безпеки водія, то акуратно вийміть її, від'єднавши пиропатрон (стосується моделей «Пріора», «Калина» та «Гранта»). Зніміть шпильку і відкрутіть гайку, що тримає рульове колесо. Від'єднайте підрульові перемикачі.
3
Знайдіть розташування всіх саморізів. крепящих корпус панелі до кузова автомобіля. Акуратно викрутити їх і пронумеруйте, щоб не переплутати при зворотній збірці, так як саморізи можуть мати різну довжину і ширину. Якщо саморіз почав туго провертатися, то не варто намагатися силою викриття його. Так ви можете порушити різьблення. Зробіть пару оборотів у зворотний бік і продовжите далі викручувати болт.
4
Зніміть панель з кріплень, взявшись за краї. Акуратно потягніть на себе і витягніть її приблизно на п'ять сантиметрів. Ні в якому разі не можна різко смикати торпедо. В іншому випадку ви порушите проводку, підключену до торпедо з тильного боку. Від'єднайте всі трубки повітропроводів. Промаркируйте всю проводку і акуратно від'єднайте колодки проводів.
5
Зніміть торпедо повністю з кріплень і вийміть з салону автомобіля через праві двері. Для повного розбирання панелі зніміть приладову дошку і бардачок. Збірку проводите в зворотному порядку.