Як відключити сигналізацію в машині. Як вимкнути сігналізациі на чужій машині.

Сигналізація - це своєрідна гарантія того, що з вашим автомобілем буде все гаразд, поки ви відсутні. Однак установка дешевого і неякісного обладнання дуже часто засмучує автовласників збоями в системі. Використання машини в сильний мороз також може привести до некоректної роботи сигналізації. Все це викликає несподіване включення сирени і труднощі при запуску двигуна. У такому випадку сигналізацію потрібно відключити.
Інструкція
1
У першу чергу вимкніть сигналізацію брелоком. Якщо ви помічаєте, що це не завжди діє, то перевірте батарейки. Можливо, правильній роботі сигналізації заважають сильні радіоперешкоди. У такому випадку вимкнути сирену вийде тільки з дуже близької відстані, направивши брелок на датчик з антеною або на кузов, де знаходиться основний блок живлення.
2
Якщо відключити сигналізацію брелоком не виходить, скористайтеся секретної кнопкою. Зазвичай її розміщують поруч із запобіжним блоком в салоні автомобіля. Якщо ж вам встановлювали сигналізацію на замовлення, то місце знаходження вимикача відомо тільки вам. Після знаходження секретної кнопки введіть пін-код для відключення сигналізації. Зазвичай він вводиться шляхом включення запалення і натисненням на секретну кнопку певну кількість разів. Правильне використання секретної кнопки повинно бути детально описано в інструкції до вашої сигналізації.
3
Після відключення сигналізації штатним шляхом за допомогою брелока або секретної кнопки необхідно прибрати живлення пристрою. Відкрийте капот і зніміть клему сигналізації з акумуляторної батареї. До слова, причиною збою роботи охоронної системи може бути знижений заряд АКБ. У такій ситуації потрібно вимкнути сирену штатним способом і зарядити акумулятор.
4
Щоб несправна сигналізація не заважала запуску двигуна, з'єднайте 2 проводи запалювання, минаючи реле охоронної системи. Всі ці процедури допоможуть лише в найпростіших конструкціях сигналізацій.
Зверніть увагу
Намагайтеся використовувати тільки стаціонарне відключення сигналізації. Втручання в роботу системи може тільки нашкодити сигналізації. У даному питанні бажано звертатися до фахівців.
Корисна порада
У сучасних пристроях конструюються підключення в усі основні автомобільні системи, щоб перешкодити викраденню машини. Наявність саме такої сигналізації не дозволить вам завести автомобіль. У такому випадку необхідно звернутися в сервісний центр для усунення неполадок. Якщо сигналізація такого типу повністю несправна, її доведеться замінити.
Сигналізація - охоронна система, яку встановлюють зазвичай на автомобіль, в будинок і так далі. Сигналізації бувають різні. Одні подають звукові сигнали при несанкціонованому проникненні в приміщення, інші блокують запірні елементи і відправляють повідомлення на пульт чергового. У кожному разі, вони покликані захищати житло від злодіїв і хуліганів.
Інструкція
1
Однак дуже часто, що не дивно, враховуючи сучасних виробників, сигналізації дають збої і доставляють чимало неприємних хвилин власникам. До найбільш частих поломок сигналізації ставляться вихід з ладу її електронного блоку, некваліфікована установка, окислення контактів, проводів.
2
Вийшла з ладу сигналізація може доставити чимало неприємних хвилин. Тому її необхідно перевірити в сервісі. Фахівці проведуть діагностику проводів і контактів, з'ясують причину поломки, встановлять нову або полагодять стару сигналізацію . Але якщо вона блокує двері, «кричить" не своїм голосом, її необхідно відключити самостійно.
3
Вимкніть сирену. Зазвичай достатньо перекусити кусачками дроти, що йдуть від блоку живлення до сирени. Якщо кусачок під рукою немає, дроти можна просто вирвати. Якщо вона автономна і продовжує вити після відключення проводів, її необхідно вимкнути власним ключем або механічним способом пошкодити.
4
Знайдіть у проводці реле, яке розриває ланцюг, видаліть його. Зазвичай сигналізація захована під добором дверей або під плінтусом. Можна просто відстежити моргаючий проводок світлодіода, який йде до блоку сигналізації, потім вже знайти реле блокування і прибрати його.
5
З'єднайте дроти, які були розірвані цим реле, відключіть сигналізацію . До речі, в сучасних просунутих сигнализациях з високим класом захисту використовуються безконтактні реле, які можуть розташовуватися в найнесподіваніших місцях. Іноді доводиться затратити чимало зусиль, щоб знайти їх. Простіше знайти ланцюг, який блокуючу реле розмикає, а потім по ній визначити його місце розташування і виключити з ланцюга. Існують ще й додаткові реле, що спрацьовують тільки на рух, наприклад. Тоді вам доведеться повозитися з пошуками довше.
Зверніть увагу
Не забудьте подзвонити черговому, інакше вас вважатимуть злодієм.