Як побудувати квадроцикл. Як з мотоцикла урал зробити квадроцикл.

Дуже зручно мати в господарстві квадроцикл , він володіє одночасно перевагами і мотоцикла, та автомобіля. Якщо у вас є старий, але надійний мотоцикл «Урал» і деякі запчастини від «Жигулів», а також необхідні інструменти і теплий гараж - ви зможете зробити квадроцикл самостійно.
Вам знадобиться
  • - мотоцикл «Урал»;
  • - міст, амортизатори, рульова тяга, гальма, колеса та інші деталі від автомобіля ВАЗ;
  • - карданний вал і шарнір (ШРУС) від автомобіля «Ока»,
  • - зварювальний апарат;
  • - углошлифовальная машина (болгарка);
  • - стіл з лещатами;
  • - компресор для фарбування;
  • - набір слюсарних інструментів;
  • - електролобзик і інші інструменти;
  • - листовий і профільний прокат.
Інструкція
1
Розберіть мотоцикл і переробіть раму - відсуньте на 40 мм назад труби вертикальних підсідлових стійок. Приварите до ураловскіх маятнику міст від автомобіля «Жигулі» і приваріть його до рами. Нижню вилку, а також задні стійки відріжте відразу за трубами підсідельною стійки.
2
Виготовте з труб стійок підкоси, які потім приваріть поруч з втулками маятникової підвіски до підсідельним стійок. Для зміцнення конструкції закрийте отримані трикутники косинками із сталевої пластини.
3
Зваріть з тонкостінних 30- міліметрових труб конструкцію для передньої частини рами для кріплення передньої підвіски, задній багажник і лобової бампер. Передній багажник для саморобного квадроцикл а варите з труби діаметром 20 мм.
4
Задній міст від «Жигулів» укоротите, щоб забезпечити компактність і збільшити маневреність за рахунок звуження радіусу повороту. Для цього відріжте кронштейн і опорну чашку пружини, витягніть з гнізда кінцевий фланець. Укоротіть «панчоха» і вставте фланець назад, скріпіть зварюванням. На ту ж саму довжину укоротите піввісь, відрізавши колісний фланець. Просвердлите в ньому осьовий отвір і під нього проточите стрижень півосі. Потім вставте стрижень у фланець і висвердлите на їх стику глухе отвір, таким чином, в кожній деталі виявиться по половині отвори. Забийте в нього дротяну шпонку і проваріть по колу вийшов стик.
5
Карданний вал зробіть самостійно з полуосей автомобіля «Ока» за допомогою ШРУСа, перевірте, щоб він підходив до головної передачі ведучого моста і в той же час до мотоциклетної трансмісії.
6
З квадратних труб 25х25х2 мм зробіть передню підвіску, поворотні кулаки візьміть від «Жигулів». Закріпіть нижні кінці важелів до кульовим шарнірам куркулів, а верхні - в проушинах на підрамнику.
7
Гальма використовуйте від «Жигулів», прибравши вакуумний підсилювач і гальмо стоянки. Привід найкраще залишити від звичної мотоциклетної педалі.
8
Двигун обладнайте примусовим повітряним охолодженням від автомобіля ВАЗ 2108. Колеса також візьміть від «Жигулів», обладнавши їх шинами з всюдихідним протектором.
9
Сам кермо візьміть від мотоцикла, але сошка, колонка, тяги до важелів, колісні кулаки використовуйте від ВАЗ. Встановіть фари, стоп-сигнал, покажчики поворотів. Не забудьте обладнати квадроцикл великими крилами з бризговиками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BfeWVgVei48