Як ремонтувати скутери. лондон 2012 чому незаводітся скутер.

Який би у вас не був скутер, з ним може статися поломка з вини виробника, самого водія або з причини поганих доріг. Або ви могли придбати скутер, який не заводиться, а може, просто експлуатували його занадто довго. Якщо у вас немає особливого бажання платити гроші за ремонт або причина поломки скутера незначна, то можна спробувати відремонтувати його самостійно.
Вам знадобиться
  • - спеціалізована ключі (свічар, накидной, ріжковий);
  • - викрутки (хрестова, плоска);
  • - знімачі, компрессометр та інші інструменти по необхідності.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до ремонту скутера, слід провести його діагностику. Основний принцип пошуку несправностей такий: потрібно поетапно виключати різні фактори (елементи системи), щоб визначити причину несправності в якомусь із них. Тому виробляєте діагностику в суворій послідовності, від початку ланцюга до кінця. Наприклад, якщо відсутній іскра, не потрібно відразу ж міняти комутатор: спочатку переконайтеся, що у вас справний генератор, після цього протестуйте проводку і т.д.
2
Взагалі-то цих причин може бути досить багато, проте всі вони діляться на декілька категорій: проблеми з запалюванням, паливною системою або з ЦПГ (центральної поршневий групою). Якщо компресія, іскра і пальне в порядку, то скутер повинен завестися. Якщо ж система не працює, проте всі ці 3 категорії в нормі, то це означає, що якогось елемента не вистачає.
3
Слід пам'ятати, що нормальна робота двигуна безпосередньо пов'язана з нормальною роботою зчеплення, варіатора, а також групою клапанів і распредвала. Інакше кажучи, при правильно функціонуючих системах запалювання, харчування та ЦПГ проблема може виявитися, наприклад, в трансмісії, оскільки крутний момент колінчастого вала передається на варіатор безпосередньо.
4
Щодо перевірки паливної системи, в першу чергу перевірте якість бензину. Можливо, ваш моторолер простояв довгий час (пару місяців і більше). Цього часу достатньо, щоб бензин втратив октанове число і не мав можливості запалати. Щоб усунути цю проблему, злийте бензин з паливного бака і заправте новий. Крім того, перевірте на наявність засміченості карбюратор, бак і Бензофільтр. Переконайтеся, в цілісності чи паливний клапан і ведуть до нього трубки.
5
Щоб перевірити запалювання, може бути достатньо перевірки іскри на наявність, але при цьому потрібно враховувати, що для запалення іскри може бути недостатньо через пошкодження котушки або проводки. В цілому, при перевірці працездатності запалювання потрібно враховувати всі ланки цього ланцюжка (генератор, комутатор, проводка, котушка).
6
Перевірити компресію ви можете за допомогою компрессометра. Показник нормального значення повинно бути не менше восьми, якщо ж ні, то це говорить про те, що є проблеми з зносом центральної поршневий групи. Причини зносу ЦПГ можуть бути різними - наприклад, непросочені (або зовсім відсутній) повітряний фільтр пропускає безліч частинок піску і пилу в камеру згоряння. Неправильний (агресивний) стиль експлуатації моторолера може привести до теплового прихопили і клину. Занадто великий пробіг може привести до виснаження стінок циліндра, через що ЦПГ потрібно ремонтувати.
Зверніть увагу
Якщо використовувати не оригінальні запчастини, то в цьому випадку збільшується ризик несподіваної поломки і, відповідно, ризик потрапляння в аварію.
Корисна порада
Якщо ж ремонт скутера виявиться занадто складним, довірте зробити його кваліфікованим і досвідченим професіоналам в спеціалізованій майстерні. Адже якісний ремонт моторолерів залежить не тільки від наявності майстерності і навичок, а й необхідного обладнання, оригінальних запчастин та комплектуючих. Крім того, звертатися в майстерні можна не тільки для ремонту, але і для регулярного проведення техогляду і техобслуговування. Тоді ваш скутер буде справно працювати більш тривалий час і не зламається в який-небудь несподіваний момент.