Як розблокувати анкету.

Блокування аккаунта соціальної мережі «ВКонтакте», як і поява повідомлення про необхідність відправлення СМС для розблокування анкети, часто є результатом впливу шкідливих програм. Ні в якому разі не платите здирникам! Ситуація може бути виправлена штатними засобами OS Windows.
Інструкція
1
Відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для здійснення процедури розблокування аккаунта соціальної мережі «ВКонтакте», і перейдіть в розділ «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Розгорніть вузол «Мій комп'ютер» і вкажіть диск з операційною системою. Перейдіть по путіWindows \ system32 \ drivers \ etc і розкрийте папку hosts.
2
Визначте вміст вибраної папки. Файл hosts призначений для збереження даних зіставлення імен веб-вузлів адресами IP. Формат файлу припускає порядкове збереження компонентів, де першим елементом виступає IP-адресу, а другим - ім'я ресурсу. Можливо також наявність коментарів, відокремлюваних від значення імені сторінки знаком #. Переконайтеся у відсутності зайвих рядків у документі або видаліть їх. Збережіть зроблені зміни і повторно відкрийте файл hosts. Переконайтеся в тому, що віддалені рядки не з'явилися знову, або перейдіть до наступного кроку.
3
Здійсніть одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del і перейдіть на вкладку «Процеси» діалогового вікна для визначення підлягають видаленню файлів вірусних програм. Знайдіть шкідливі процеси з іменами svc.exe або svchost.exe і виділіть їх кліком лівої кнопки миші. Скористайтеся кнопкою «Завершити процес» і збережіть зроблені зміни.
4
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і вкажіть пункт «Файли і папки» в розділі «Де шукати» рядка пошуку. Введіть значення svchost.exe в текстове поле і застосуйте прапорець в рядку «Пошук в прихованих файлах і папках» розділу «Додаткові параметри». Скористайтеся командою «Знайти» і дочекайтеся завершення сканування. Видаліть знайдені шкідливі файли і виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування зроблених змін.
Блокування аккаунта на сайті знайомств може відбутися через порушення умов форуму, збоїв у діяльності веб-ресурсу, неактивності на сервісі і т.п. Існують різні способи для того, щоб спробувати розблокувати профіль.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви самі заблокували свою сторінку який-небудь час назад, то для її розблокування введіть свої логін і пароль.
2
У разі якщо блокування аккаунта відбулася без вашої участі, відшукайте на веб-порталі контактні дані служби підтримки. Надайте їм такі відомості про себе: нік, дату реєстрації, e-mail, вкажіть причину закриття доступу (якщо вона вам відома).
3
Якщо ваш обліковий запис була заблокована через порушення правил сайту, постарайтеся переконати адміністрацію в тому, що більше подібного ви не допустите. Будьте коректні. Можливо, на перший раз вас пробачать, і вам вдасться домогтися розблокування аккаунта.
4
При допущенні численних помилок в процесі введення пароля або логіна, система також може заблокувати ваш аккаунт на сайті знайомств. Такий захід здійснюється з метою убезпечити ваш профіль. Щоб вирішити дану проблему, використовуйте кнопку скидання і відновлення пароля. Вкажіть кодове слово або ж підтвердіть дії за допомогою sms-повідомлення. Іноді потрібно зателефонувати або написати в службу підтримки.
5
Буває, що аккаунт на сайті знайомств блокується вірусом. На екрані з'являється банер, що повідомляє про необхідність поповнення деякою сумою певного номера рахунку або телефону, після чого, як запевняють шахраї, всі ваші проблеми вирішаться самі собою. Слід ігнорувати подібного роду повідомлення. Щоб видалити шкідливий елемент можна скористатися утилітою AVZ.
6
Спробуйте відновити пароль, скориставшись відповідним сервісом веб-сайту. Вам мають бути відомі адресу вашої електронної скриньки і логін. Також ви повинні мати доступ до електронного ящика, адреса якого був вказаний при реєстрації. Так на e-mail вам прийде лист з іншим паролем. У разі якщо ваш профіль заблокований адміністрацією сайту знайомств, цей спосіб не допоможе. Зверніться до адміністратора ресурсу.