Як налаштувати "Провідник".

Налаштування параметрів відображення програми « Провідник Windows» має на увазі внесення змін до записів системного реєстру і не може бути рекомендована недосвідченому користувачу.
Інструкція
1
Відкрийте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск» для здійснення процедури зміни параметрів відображення стандартного додатка « Провідник Windows» і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення explorer в рядок «Відкрити» і авторизуйтесь виконання команди натисканням кнопки OK. Використовуйте наступні параметри команди для вибору бажаних налаштувань: -/n - для відкриття вікна провідника з відображенням кореневого каталогу томи з OS Windows; -/e - для відображення виду за замовчуванням; -/root, имя_диска:Windowsимя_папки_подлежащей_открытию_в_качестве_корневого_каталога - Для завдання обраної папки в якості кореневої; -/select, имя_диска:Windowsимя_папки_подлежащей_открытию_в_качестве_корневого_каталогаимя_файла - Для виділення вибраного файлу.
2
Поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в групу "Всі програми" для заміни папки за замовчуванням при запуску програми. Розгорніть посилання «Стандартні» і викличте контекстне меню елемента « Провідник Windows @ кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Властивості» і внесіть значення/root в командному рядку% SystemRoot% Explorer.exe поля «Об'єкт» і авторизуйтесь застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
3
Ще раз поверніться в головне системне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати» для подальшої настройки параметрів відображення програми « Провідник Windows». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і авторизуйтесь запуск редактора реєстру натисканням кнопки OK. Розгорніть веткуHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftCurrentVersionPoliciesExplorerи створіть новий ключ DWORD з ім'ям NoViewContextMenu для заборони відображення контекстного меню при правом кліці миші. Присвойте створеному параметру значення 1 або розкрийте веткуHKEY_CURRENT_USERDirectoryBackgroundshellexContextMenuHandlersNewи видаліть строковий параметрD969A300-E7FF-11d0-A93B-00A0C90F2719для заборони відображення команди «Створити».