Як вставити довгий статус. Як зробити статус з прогалин.

Статуси в соціальних мережах відображають настрій і думки користувачів. Але найчастіше в покладені 160 знаків неможливо помістити все те, що цікавить і хвилює людину, їх який висловив. Існує два простих способи для збільшення довжини статусу.
Інструкція
1
Запустіть інтернет-браузер Opera. З його допомогою відкрийте необхідну сторінку соціальної мережі.
2
Авторизуйтесь в соціальній мережі, вказавши логін і пароль.
3
У розпочатому акаунті знайдіть посилання «Статус», або лівою кнопкою миші клікніть по полю «Статус» безпосередньо на сторінці соціальної мережі. Поле статусу має стати активним для редагування.
4
Поруч з полем статусу клікніть правою кнопкою миші. З'явиться спливаюче вікно, в якому необхідно знайти рядок «Вихідний код». Клікніть на знайдену рядок.
5
У вікні «Вихідний код» знайдіть фразу «maxlength». Якщо візуально знайти не вийшло, скористайтеся командою Ctrl + F, запровадивши необхідну фразу для пошуку. Натисніть клавішу Enter, щоб підтвердити пошук.
6
Після того, як дана фраза буде знайдена, необхідно видалити текст «maxlength="160 ". Даний тег встановлює довжину статусу в кількості 160 знаків, включаючи пробіли. Далі клікніть на кнопку «Застосувати зміни», розташовану вище зліва.
7
Вікно «Вихідний код» можна закрити. Після виконаної операції відкрийте вікно «Статус» і впишіть який Вас статус. Його довжина може досягати 250 знаків.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що прогалини теж входять в число знаків, використовуваних у підрахунку довжини статуса.Еслі ви захочете знову встановити статус довша 160 знаків, необхідно буде проробляти цю операцію заново. Тому можна вважати це явним мінусом даного виду коригування довжини статусу в соціальній мережі.
Корисна порада
Крім того, можна використовувати спеціальну програму для додавання довгих статусів в соціальній мережі ВКонтакте - vkstatus.exe. Дане програмне забезпечення не складно знайти в Інтернеті, завантажити і встановити на свій комп'ютер. Програма надається безкоштовно і володіє простим і лаконічним інтерфейсом.