Як підключити живлення автомагнітоли. інструкція Як підключити шнур живлення на магнітолі.

Звичайно, найпростіше довірити підключення автомагнітоли професіоналам, але якщо виникла необхідність виконати це самостійно, для початку потрібно розібратися зі ступенем складності майбутньої роботи.
Інструкція
1
Так, якщо в машині виведені провідники на гучномовці, харчування виведено від акумулятора, провід «+» забезпечений окремим запобіжником, якщо дроти підключені вже до необхідного роз'єму, і він підходить за розмірами до гнізда магнітоли, а також якщо шнур антени вже витягнуть, і на ньому є штекер, як у магнітоли - в такому випадку дійсно краще встановлювати аудіопристр своїми руками, тому що робота для цього потрібна мінімальна: з'єднайте дроти між собою і вставте пристрій на місце.
2
Якщо ж все, що може продемонструвати авто - це наявність прокинут і виведених проводів, підключених до гнізда, який ніяк не підходить до придбаної магнітоли, то доведеться і подумати, і попрацювати. Головне - відразу переконаєтеся, що ніяких перехідників до магнітоли немає, тому що всі пристрої випускаються з різними роз'ємами і в більшості випадків комплектуються перехідними пристроями.
3
Кусачками ображати роз'єми і безпосередньо з'єднайте між собою проводки. Звертайте увагу на колір ізоляції, як правило, виробники використовують однойменну маркування і на автомобільній проводці, і на проводці аудіосистеми. Втім, не варто забувати і про той факт, що в різних країнах, різні маркування, а тому не намагайтеся підігнати російську магнітолу, наприклад, до німецькому автомобілю за цим принципом.
4
Для впевненості скористайтеся тестером - продзвоните системи. Щоб знайти позитивно і негативно заряджені дроти, можна скористатися звичайною батарейкою. До неї потрібно на секунду підключити ці проводки і поспостерігати за дифузором гучномовця: його рух назовні свідчить про правильну полярності, якщо ж він втягнувся - до позитивно зарядженого кінця батареї був підключений «мінус», і навпаки.
5
У тому випадку, якщо в машині взагалі неможливо знайти провідників для гучномовців, проводка стара або підключена неправильно, то краще переробити всю систему в хорошому сервісі.