Як видалити адреси в інтернеті.

Будь-яка з програм - браузерів запам'ятовує все, що прописується в адресний рядок, і далі, при подальшому введенні, нею пропонується список для вибору раніше введених адрес. Ці дані видаляються стандартними засобами браузера.
Інструкція
1
У браузері Internet Explorer зайдіть в меню «Сервис», виберіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Зміст». Натисніть кнопку «Параметри», що знаходиться в розділі «Автозаповнення», а потім виберіть «Видалення історії автозаповнення». Також необхідно встановити прапорці для опції «Журнал» і натиснути «Видалити». Таким чином список інтернет-адрес буде очищений.
2
Щоб видалити адреси в браузері Opera, перейдіть в меню програми, виберіть пункт «Загальні настройки», далі відкрийте вкладку «Розширені». Виберіть розділ «Історія» в меню зліва і натисніть кнопку "Очистити".
3
Якщо вам необхідно очистити список адрес в браузері Google Chrome, клацніть на значок «гайковий ключ», розташований у правому верхньому куті, виберіть «Параметри». Потім перейдіть в розділ «Розширені», виберіть опцію «Видалити відомості перегляду». Прапорцем відзначте пункт «Очистити історію переглядів», в діалоговому вікні вкажіть часовий період очищення. Після цього залишиться натиснути кнопку «Видалити дані веб-перегляду». Підтвердіть свої дії, натиснувши «ОК». Можна вчинити і набагато простіше, використовуючи другий спосіб видалення адрес інтернет-сторінок в даному браузері, просто набравши клавіатурну комбінацію CTRL + SHIFT + DEL.
4
У браузері Mozilla Firefox здійсните натискання кнопки Firefox, виберіть команду "Налаштування". Потім перейдіть на вкладку «Налаштування», далі натисніть кнопку "Очистити вашу недавню історію». Виберіть посилання «Очистити зараз».
5
Якщо вашим браузером є програма Apple Safari, щоб очистити історію відвідувань сайтів, перейдіть в головне меню програми, потім відкрийте розділ «Історія» та клікніть нижній пункт «Очистити історію». На запит про підтвердження натисніть «Очистити».
Щоб сторонні користувачі не змогли дізнатися, які сторінки ви відвідуєте або відвідували, видаліть записи URL з адресного рядка і з кешу браузера, яким ви користуєтеся. Наприклад, Mozilla Firefox або Internet Explorer.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте браузер Mozilla Firefox, відкрийте меню «Параметри» і виберіть «Очистити історію перегляду». Однак після того як ви видалите всі посилання , дані про них все одно збережуться в кеші браузера.
2
Скористайтеся більш надійним способом. Щоб очистити кеш в Mozilla Firefox, клікніть по адресному рядку. Далі виберіть URL для видалення. Натисніть одночасно клавіші Shift і Delete і просуньте курсор до кінця адресного рядка (якщо хочете видалити всі посилання).
3
Якщо браузер, використовуваний за замовчуванням на вашому комп'ютері, - Internet Explorer 7 або його більш ранні версії, відкрийте меню «Сервис». Виберіть пункт «Властивості оглядача». У вкладці «Зміст» знайдіть «Автозаполнение" і змініть параметри, натиснувши на «Очистити історію». В Internet Explorer 8 і вище клікніть по адресному рядку, виберіть посилання для видалення і натисніть Delete.
4
Щоб видалити всі посилання з кешу Internet Explorer, закрийте всі вікна, натисніть кнопку «Пуск». В OS Windows XP виберіть пункт «Виконати», а в OS Windows Vista і вище - зверніться до рядка «Почати пошук». Введіть RegEdit в текстове поле і натисніть «OK». Увійти в редактор реєстру таким чином або через «Панель управління» ви зможете тільки на правах адміністратора комп'ютера.
5
В редакторі реєстру перейдіть до запису: HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Internet Explorer URL- адреси. Видаліть всі непотрібні ключі реєстру (виду urlx, де х 1, 2, 3, ...), які містять посилання, поява яких в адресному рядку було б для вас небажаним. Перезавантажте комп'ютер і перевірте адресний рядок після запуску браузера.
6
Будьте обережні при роботі з реєстром. Після того як ви видалите частину ключів, перевірте, що залишилися вказані в суворій послідовності, починаючи з URL1. В іншому випадку після перезавантаження все посилання можуть бути пошкоджені або видалені.