Як знайти ім'я користувача.

Ім'я поточного користувача комп'ютера являє собою ім'я облікового запису, від якої виконується робота. Вона дає різні права на виконання тих чи інших дій. Щоб знайти ім'я користувача в системі Windows XP, необхідно зайти в папку Application Data.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Так як в операційній системі Windows XP папка Application Data прихована, спочатку увімкніть відображення прихованих системних директорій. Щоб виконати це, запустіть панель управління, знайдіть «Властивості папки», або ж, відшукайте цей елемент у властивостях будь-якої обраної папки в контекстному меню. Потім виберіть параметр «Показувати приховані папки та файли» і встановіть навпроти нього галочку. У вікні «Властивості папки» клікніть кнопку «Застосувати», потім натисніть «ОК».
2
Щоб відшукати ім'я користувача, майте на увазі, що папку Application Data має будь-яка обліковий запис (user), яка створена в операційній системі. Тому як програми операційної системи розпаковуються, як правило, на логічний диск C, шукана папка буде розташовуватися по шляху C:/Documents and Settings/user/Application Data, де user - це і є шукане ім'я користувача або так звана обліковий запис, наприклад, «Олександр».
3
Шукайте папку Application Data, що належить адміністраторові за наступним шляхом: диск C:/Documents and Settings/Administrator/Application Data. Загальна папка Application Data розташовується за адресою C:/Documents and Settings/All Users/Application Data.
4
Введіть шлях директорії, здійснивши вхід в будь-яку папку і вказавши шлях в адресному рядку, у верхній частині екрана, потім натисніть кнопку Enter.
5
Якщо хочете змінити ім'я користувача, на папці, до якої необхідно отримати доступ, правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню «Властивості». Потім у вікні, клацніть по вкладці «Безпека» і здійсните ланцюжок «Додатково» - «Власник» - «Змінити». Виберіть групу "Адміністратори" або яке-небудь ім'я облікового запису, натисніть «Застосувати», потім «OK». Встановіть значок «Замінити власника об'єктів і подконтейнеров».