Як відрегулювати двері.

Не завжди буває, що двері встановлена правильно. Часом проявляються дрібні несправності, які зазвичай стають наслідком неякісної установки двері. І навіть нові, якісно встановлені двері іноді потребують регулювання. Розглянемо процес регулювання пластикових дверей, в тому числі і балконних. Елементи фурнітури на дверях різних виробників можуть трохи відрізнятися один від одного. Але регулюються всі пластикові двері в цілому однаково.
Інструкція
1
Для того щоб відрегулювати двері , вам потрібні ключі-шестигранники на два з половиною, три, чотири і п'ять мм. Також слід роздобути хрестову викрутку і плоску, на всякий випадок.
2
Відрегулювати двері можна в будь-який час: через довгий час після установки двері (коли вона вже зносилася) або практично відразу після її установки. Якщо двері ще не встановлена, зробіть це. З кожною її боку має бути, щонайменше, чотири точки кріплення. Двері «сира» напевно буде працювати не зовсім так, як вам хотілося б. Налаштувати ходіння двері можна за допомогою шурупів, що знаходяться в дверних петлях. Таких шурупів зазвичай буває три штуки.
3
Дістатися до настроювальних шурупів можна тільки знявши попередньо захисно-декоративні кришки. Розкрийте для цього двері нарозхрист, а з іншого боку петель шестигранником на 3 мм відкрутите фіксуючий шуруп. Закрийте двері і зніміть кришки. Під ними серед усього іншого ви побачите довгий шуруп, розташований горизонтально. За допомогою цього шурупа двері налаштовується по горизонталі.
4
Підтягуючи шурупи двох верхніх петель, ви зможете підняти протилежний край вашої двері. Регулювання всіх трьох петель дозволить вам рухати двері вліво і вправо. Іноді потрібно підвести стулку дверей на невелику відстань. Для цієї мети існує шуруп, який переховується в нижній частині петлі і регульований шестигранником на 5 мм.
5
Верхня і нижня відповідні планки двері регулюються за допомогою шестигранника 2,5 мм або плоскою викрутки (в іншому виконанні). Крестовой викруткою регулюється основна запірна планка, яка розташована посередині.