Як закрити грати радіатора.

У зимову пору року радіатор автомобіля швидко охолоджується. Варто заглушеній машині пробути кілька годин на вулиці, і запуск двигуна буде не так-то простий. Зберегти тепло в системі охолодження допоможе закрита решітка радіатора .
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - бавовняні рукавички;
  • - теплоізоляційний матеріал;
  • - обезжириватель.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж і включіть гальмо стоянки. Дайте автомобілю охолонути, щоб не обпектися при знятті решітки радіатора . Найвірніший варіант - знімати ґрати радіатора вранці, коли машина холодна. Відкрийте капот. У більшості автомобілів для зняття решітки радіатора необхідно демонтувати бампер. Для цього з тильного боку знайдіть гайки, що тримають болти, відкрутіть їх. Знайдіть саморізи, що кріплять бампер до захисту картера і крилам. Їх теж потрібно відкрутити.
2
Потягніть акуратно бампер на себе і зніміть його з милиць. На тильній стороні бампера знайдіть кріплення решітки радіатора . Зазвичай решітка кріпиться за допомогою саморізів або пластикових засувок. Відкрутіть саморізи або розкрийте засувки. Дістаньте ґрати з пазів. З тильного боку наклейте на неї термостійку плівку на клейкій основі. Зараз у магазині продається великий асортимент плівок різних кольорів. Ви зможете підібрати плівку в колір кузова вашої машини, тобто вона буде практично непомітною.
3
Ретельно промийте радіатор, якщо його осередки забиті брудом. Це необхідно для того, щоб забезпечити правильну роботу. Інакше він буде перегріватися. Також значно допоможе установка теплоізоляції на внутрішню сторону капота і крил. Це дозволить збільшити час остигання двигуна. Знежирте метал. Зніміть захисну плівку з тильного боку теплоізоляційного листа. Клейкою стороною наклейте лист на метал. Візьміть будівельний фен, увімкніть його на повну потужність і плавними рухами нагрівайте теплоізоляцію, одночасно проглажівая залізним валиком.
Корисна порада
Акуратно користуйтеся будівельним феном, так як він може сильно обпекти руки! Всі процедури виконуйте в бавовняних рукавичках. Вони допоможуть захистити ваші руки від пошкоджень.