Як відновити архів повідомлень.

Якщо ви випадково видалили історію листування або втратили доступ до програмного забезпечення, то відновити архів повідомлень можна кількома способами. Вони залежать від вашої програми для спілкування і встановлених налаштувань безпеки.
Інструкція
1
Знайдіть файл з резервною копією архів а повідомлень на вашому комп'ютері. Даний документ, як правило, є прихованим, тому спочатку відкрийте будь-яке вікно і натисніть на меню «Сервис» або «Упорядкувати». Після цього виберіть «Властивості і параметри папок». Клацніть по вкладці «Вид» і поставте галочку біля рядка «Відображати приховані папки та файли». Натисніть кнопку «Застосувати» і «Ок».
2
Відкрийте будь-яке вікно і вставте в адресний рядок посилання C:/_ папка пользователя_/AppData/Roaming. Натисніть Enter. У даній папці за умовчанням зберігаються архів и більшості встановлених на вашому комп'ютері програм. Якщо ви в налаштуваннях вказали інше місце зберігання даних, то перейдіть в нього.
3
Знайдіть папку з потрібним додатком і зайдіть у розділ, присвячений вашому профілю. Залежно від програми архів повідомлень може бути представлений окремо на кожен контакт або розбитий по датам. У кожному разі, натисніть правою кнопкою мишки на потрібний файл і клацніть по пункту «Відкрити за допомогою». Виберіть Блокнот або текстовий редактор для перегляду тексту.
4
Запустіть програму «Агент Mail.ru», якщо для неї потрібно відновити архів повідомлень. Натисніть правою кнопкою мишки на контакт, листування з яким ви хочете переглянути, і виберіть відповідний пункт. Якщо виконати дану процедуру не вдалося, то ви можете відновити архів за допомогою запиту з електронної пошти. Ця функція доступна не так давно, тому давні повідомлення відновити не вдасться.
5
Встановіть на комп'ютер додаток icq2htm, яке дозволяє користувачам ICQ відновлювати будь видалені повідомлення. Для скайпу також існує подібна програма, яка називається SkypeLogView. Обидві програми дуже зручні у використанні і зрозумілі навіть тим, хто погано розбирається в комп'ютерах.