Як знайти dns сервер. Як дізнатися dns адресу провайдера.

Дані DNS можна дізнатися з властивостей підключення до інтернету або локальної мережі. Також можна скористатися спеціальними інформаційними сайтами. Деякі провайдери надають подібну інформацію за допомогою офіційного сайту або іншими способами.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви хочете дізнатися DNS- сервер вашого провайдера, запустіть командний рядок за допомогою утиліти «Виконати» в меню «Пуск» операційної системи Windows XP або в пошуковому рядку Windows Vista або Seven. Впишіть в неї cmd і натисніть на клавішу Enter, після чого у вас на екрані має відобразитися невелике вікно чорного кольору.
2
Використовую латинську розкладку клавіатури, введіть ipconfig/all. У вас повинна відобразитися найбільш повна інформація про використаний провайдера, включаючи його DNS- сервер . Зверніть увагу, що на момент виконання даної дії необхідно, щоб підключення по локальній мережі та інтернет-з'єднання повинні бути включені.
3
Щоб дізнатися DNS вашого провайдера, зайдіть на його офіційний сайт або скористайтеся іншим достовірним джерелом інформації, після чого перегляньте дані стосовно цієї інформації в довідковому розділі. Також часто подібна інформація надається на картах оплати і в довідковим буклетів, що надаються клієнтам компанії.
4
Зателефонуйте до служби технічної підтримки використовуваного вами провайдера інтернету, після чого перейдіть в розділ отримання довідкової інформації, якщо такий передбачений системою автоответа, якщо він відсутній, зв'яжіться з працівником служби техпідтримки для отримання цікавить вас інформації.
5
Клацніть двічі лівою кнопкою миші по вашому значку активного-інтернет-з'єднання на панелі швидкого доступу в правому нижньому кутку екрана. У вас має відкритися невелике вікно, що містить в собі інформацію про підключення. Перейдіть в ньому на вкладку з назвою «Відомості» і перегляньте дані використовуваного DNS- сервер а. Також дані DNS ви можете знайти на різних сайтах, присвячених довідкової інформації провайдерів інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ah7Ykwz-LVk
Корисна порада
Вчіться користуватися командним рядком.
Знайти сервер в мережі можна двома способами: за допомогою вбудованої в систему утиліти ipconfig, що відображає основні параметри мережі, а також вручну . Вибрати найбільш відповідний спосіб для вас.
Інструкція
1
Запустіть вбудовану утиліту ipconfig. Для цього відкрийте головне меню вашої операційної системи і виберіть пункт «Виконати». В полі «Відкрити» вкажіть значення cmd і підтвердіть кнопкою "OK" запуск інструменту «Командний рядок». Введіть значення ipconfig/all в рядок інтерпретатора команд і команду натисканням клавіші Enter.
2
Скористайтеся наступним синтаксисом команди, щоб визначити необхідні параметри: -/all - відобразити всі параметри конфігурації TCP/IP; -/release - відключити протокол TCP/IP; -/renew - оновити значення конфігурації; -/dispalydns - відобразити кеш DNS; -/flushdns - видалити кеш DNS; -/showclassid - виїсть клас DHCP; -/setclassid - встановити клас DHCP.-/registerdns - зареєструвати імена DNS та адреси IP в ручному режимі.
3
Поверніться в меню «Пуск» і спробуйте виконати визначення сервер а в ручному режимі, якщо Для цього відкрийте папку «Усі програми». Виберіть «Стандартні» і запустіть «Провідник». Знайдіть файл під назвою l2ini (або ж l2a.ini і l2ex.ini), який розташований в папці system і відкрийте його через додаток «Блокнот».
4
Пропишіть рядок, яка містить IP-адресу сервер а зі значенням ServerAddr = або скористайтеся безкоштовним додатком l2encdec.exe, доступним для скачування в інтернеті і дозволяє виконати операцію дешифрування потрібного файлу. Введіть у рядку «Об'єкт» значення -s l2.ini і підтвердіть вибрані змін натисканням кнопки OK. Відкрийте відредагований ярлик і в рядку ServerAddr = визначте адресу необхідного сервер а.
5
Спробуйте знайти в мережі ігровий сервер , якщо у вас виникла подібна необхідність. Наприклад, для пошуку сервер ов Counter-Strike 1.6 скористайтеся спеціальним ігровим патчем, скачавши і запустивши файл MasterServers.vdf. Подібну операцію можна виконати і з іншими мережевими іграми.