Як інтегрувати сервіс.

Інтеграція сервісу SP3 в операційну систему Windows виробляється в чотири етапи. Спочатку виконується підготовка необхідних даних, після чого витягуються файли завантажувального образу і безпосередня інтеграція, а під кінець створюється завантажувальний диск.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows;
  • - сервіс SP3.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Пуск», щоб викликати головне меню операційної системи Windows. Перейдіть в розділ «Панель управління», натисніть на кнопку «Упорядкувати» і виберіть пункт «Властивості папки». Відкрийте вкладку «Вид» і поставте галочку біля пункту «Показати приховані файли і папки». Натисніть кнопку «Ок», щоб застосувати внесені зміни.
2
Створіть два папки в довільному місці. Одна призначена для копії установчого диска операційної системи Windows, в другу необхідно скопіювати архів SP3. Варто відзначити, що назва папок повинно бути вказано тільки латиницею. Після цього відкрийте головне меню «Пуск» і запустіть команду «Виконати», щоб виконати разархивацию файлу.
3
Вкажіть в поле команди «Виконати» шлях до файлу SP3 kb936929-sp3-x86-enu.exe, який необхідно розархівувати. При цьому назва файлу повинна відповідати установлюваної версії операційної системи. Натисніть кнопку «Відкрити», щоб приступити до розпакуванню обраного файлу. Після завершення операції видаліть із створеною папки архів.
4
Вставте диск в дисковод комп'ютера. Пропишіть в командному рядку адресу до файлу cdimage.iso, розташованому на диску. Натисніть кнопку введення. В результаті буде створений образ зазначеного диска, який помістіть в другу папку.
5
Інтегруйте сервіс SP3 з операційною системою. Для цього введіть у командному рядку наступний текст "_імя диска _:/_ ім'я папки з sp3_/i386/update/update.exe/integrate: _імя диска _:/_ ім'я папки з ОС_". Натисніть кнопку введення.
6
Встановіть будь-яку програму по розпакування образів. Наприклад, можна скористатися додатком Nero Burning ROM. Запустіть його і виберіть команду «Створити завантажуваний CD». Відкрийте вкладку Boot і відзначте рядок Image File. Клацніть на кнопку Browse і вкажіть шлях до файлу образу. Підтвердіть виконання команди і дочекайтеся закінчення запису диска.