Як підняти веб сервер.

Веб сервер - це сервер, який приймає від клієнтів http-запити і передає їм http-відповіді. Міні веб сервер - персональний комп'ютер з встановленим спеціальним програмним забезпеченням, за допомогою якого відбувається обмін інформацією. Встановлюваним програмним забезпеченням може бути Apache, IIS та інші.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Веб сервер IIS 7.5 входить до складу операційних систем Windows 7 і Windows Server 2008 R2. IIS включає безліч компонентів, які називаються службами ролей.
2
Встановлюючи IIS, визначте список компонентів, який знадобиться для вирішення завдань. Для цього проаналізуйте вимоги, пропоновані до розгорнутому веб сервер у, і встановіть відповідні компоненти. Пам'ятайте, що важлива «золота середина»: установка непотрібних компонентів призведе до зниження продуктивності, а обмежена конфігурація негативно відіб'ється на функціональності сервер а.
3
У вікні «Завдання початкової настройки» клікніть по опції «Додати ролі», після чого натисніть «Додати». Потім встановіть навпроти пункту « Веб сервер» прапорець і натисніть «Далі».
4
Після визначення служби ролей натисніть «Далі», а потім на кнопку «Встановити». По закінченню установки на екран монітора виведений буде звіт про виконану операції.
5
У встановленому програмному забезпеченні з контекстного меню «Сайти» виберіть опцію «Додати веб сайт». У вікні, введіть параметри сайту (ім'я, фізичний шлях, прив'язки та іншу інформацію). Для роботи з сайтом натисніть на кнопку «Підключити як» і в діалоговому вікні введіть реквізити користувача, від імені якого відкриватися буде ресурс.
6
Після того як створите веб сайт, виконайте його конфігурація. Щоб налаштувати протоколювання, використовуйте елемент, розташований в основній частині консолі IIS. Приділіть увагу вибору параметрів протоколювання: вибір занадто великої кількості полів може призвести до помітного збільшення розміру файлів журналу і, як наслідок, зменшення продуктивності веб сервер а.
Зверніть увагу
Приділіть особливу увагу політиці безпеки піднімається веб сервера.
Корисна порада
Прив'язка вузла являє собою набір параметрів, що визначають типи запитів, реагувати на які повинен веб-сайт IIS.