Як підключити тахометр на Оку. схема підключення тахометра на мить.

«Ока» є дуже компактним і економічним міським автомобілем. У старих модифікацій є істотний мінус - відсутність тахометра . Це значно ускладнює процес їзди для початківців водіїв. Тому краще всього встановити в «Оку» тахометр.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - паяльник;
  • - новий тахометр;
  • - гайковий ключ.
Інструкція
1
Якщо ви не хочете витрачати багато часу на повну установку тахометра , то ви можете придбати модель, яка працює від прикурювача. Такий тахометр вимірює різницю в напрузі бортової системи і переводить її інформацію про кількість обертів двигуна в даний момент часу. Для використання цього приладу потрібно підключити штекер в прикурювач, а корпус приклеїти на двосторонній скотч в зручне місце на торпеді.
2
Врахуйте, що тахометр, підключений через прикурювач, буде показувати значення обертів двигуна з деякою погрішністю. Це відбувається через втрату частини струму. Щоб мінімізувати її, можна припаяти дроти до прикурювача безпосередньо. При цьому ви вб'єте двох зайців - гніздо прикурювача залишиться вільним, а похибка зведеться до мінімуму. Для цього акуратно вийміть металевий корпус, підчепивши його вістрям плоскої викрутки.
3
Оголити дроти. Припаяйте дроти тахометра до проводів прикурювача, дотримуючись збіг кольорів. Встановіть корпус на торпеді і прикріпіть його за допомогою саморізів. Замаскуйте провід. Можна протягнути його під торпедою.
4
Придбайте тахометр для прямого підключення. Зараз на полицях автомобільних магазинів ви зможете знайти великий асортимент різних моделей тахометрів. Можна вибрати відповідний по дизайну і кольору підсвічування. Також можна купити тахометр зі спеціальною лампочкою, яка спалахує при досягненні двигуном певного рівня обертів.
5
Зніміть чохол рульової колонки. Під нею ви знайдете пучок проводів, стягнутий пластиковим хомутом. Розріжте хомут і знайдіть дроти для підключення тахометра . Це ви зможете зробити, вивчивши інструкцію з експлуатації автомобіля. також відвідайте форум любителів автомобілів «Ока». Там ви зможете знайти докладну інструкцію з ілюстраціями. Припаяйте провід червоного кольору до плюса запалювання, на вихід котушки запалювання потрібно припаяти зелений, на підсвічування приладів - білий, на масу припаяйте чорний або коричневий. Установка завершена.