Як заварити бензобак. Як працює бензобак.

У якому б місці автомобіля ні встановлювався бензобак , завжди є ризик його пошкодження. Якщо він знаходиться під днищем, він може пошкодитися від удару або навіть вилетів з-під коліс каменю. Якщо бак встановлений в багажному відсіку, він може бути пошкоджений в результаті корозійних процесів, що відбуваються при конденсації вологи. У кожному разі, бак необхідно буде заварити.
Вам знадобиться
  • - інструмент для демонтажу і встановлення бензобака;
  • - повітряний компресор;
  • - газовий пальник;
  • - антикорозійний склад.
Інструкція
1
Злийте залишки пального, потім зніміть бензобак з кріплень. Візуально визначте місце пошкодження. Якщо воно не очевидно або є підозра, що бак протікав в декількох місцях, виявите всі пошкодження. Для цього виріжте гумовий наконечник, який міцно закриває горловину бензобак а. Виконайте в ньому отвір для закріплення трубки компресора. Заглушите отвір, з якого паливо подається на двигун. Подайте стиснене повітря і визначте місця його витоку, поставте на них позначки.
2
Промийте бак для того, щоб там не залишилося парів палива, яке може детонувати при зварюванні. Для цього кілька разів повністю заповніть його водою і злийте її. Останній раз заповніть бак водою не повністю і встановіть його так, щоб у місці, де буде проводитися зварювання, залишався повітряний проміжок. До горловині бака гнучкий шланг і підійміть його вище рівня бензобак а, щоб через нього міг виходити нагрітий газ.
3
Заваріть пошкодження бензобак а за допомогою газового пальника. При виконанні роботи обов'язково зверніть увагу на те, щоб не пропалити метал. Після накладання шва дайте баку охолонути. Після цього наповніть його стисненим повітрям і занурте в воду. Якщо з бака не виходять бульбашки повітря, ремонт закінчено. В іншому випадку повторіть процедуру знову, заваривши бак в тому місці, де виходили бульбашки стисненого повітря.
4
Дайте бензобак у повністю висохнути. Після цього продміть його стисненим повітрям, щоб у ньому залишилося якомога менше води і пари. Якщо є необхідність, подаючи повітря під тиском, виправіть вм'ятини на бензобак е. Проведіть антикорозійну обробку бака спеціальним складом і дайте йому повністю висохнути. Встановіть бак на місце. Залийте паливо, ще раз переконаєтеся в тому, що текти усунена. Якщо немає електричного бензонасоса, прокачайте паливо механічним насосом, поки воно не потрапить в карбюратор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tQzjSixm4LM
Несвоєчасна закладення сколів і тріщин призводить до корозії металу, так як незахищені поверхні автомобіля схильні вологи. Наслідком цього є необхідність проведення зварювальних робіт. Зварювання автомобіля - це ювелірна робота і без наявності досвіду заварити авто практично неможливо. Тому краще скористатися послугами фахівців з сервісу. Але якщо є досвід, то можна провести зварювання в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - зварювальний апарат;
  • - електроди;
  • - обмундирування зварника;
  • - пластини або лист заліза товщиною 5 мм.
Інструкція
1
Найбільш схильні до корозії пороги. Вони в першу чергу потребують ремонту з проведенням зварювальних робіт. Щоб переварити пороги, придбайте зварювальний апарат, електроди, пластини або лист заліза товщиною 5 мм. Зніміть двері, гумки ущільнювачів. Обробіть пороги перетворювачем іржі, нанесіть грунтовку і мастику.
2
Далі виріжте пластини потрібної ширини і довжини, обробіть їх розчинником або іншим знежирюючим засобом. Приварюється суцільним швом, виробляючи подовжню зварювання. Краю приварюваних пластин повинні закінчуватися посередині стійок. Приварите краю поперечним суцільним швом. Обробіть приварені пороги наждачним папером (нулевкой), знежирте, нанесіть грунтовку і пофарбуйте.
3
Якщо пороги зовсім згнили, то приварювати підсилюють пластини не має сенсу. Тому зріжте їх зварюванням до стійок. Приварите дві труби на ширину порогів, до труб приваріть пластини.
4
Якщо у вас лопнули стійки, зачистите все лопнули місця від фарби, знежирте, приваріть зовні. Але провести зварювальні роботи тільки зовні - недостатня міра, щоб зміцнити стійки. Тому виріжте пластини потрібної ширини і приваріть їх зсередини поздовжніми суцільними швами. Обробіть знежирюючим засобом, нанесіть грунтовку, пофарбуйте.
5
Тріщини в двері, на капоті, крилах краще не варити, а змінити на нові двері, крило або капот, так як кузов якого автомобіля виготовлений з тонкого заліза і при зварювальних роботах його просто поведе.
6
Не забувайте, що будь-які зварювальні роботи необхідно проводити з порожнім і пропареним бензобаком.
7
Якщо ви не володієте достатнім досвідом зварника, зверніться в автосервіс, так як зварювальні роботи автомобіля - дуже точна і складна робота і без наявності навичок зробити це дуже важко.