Як кріпити пароізоляцію. Як поставити страпу.

Матеріали, огороджувальні будівельні конструкції від пари і вологи називаються пароізоляцією. В якості пароізоляції можна використовувати рулонні або листові матеріали. Методи кріплення у них різні.
Вам знадобиться
  • - будівельний скобозабивач;
  • - саморізи;
  • - рейки;
  • - профіль.
Інструкція
1
Кріпите пароізоляційні матеріали з внутрішньої сторони приміщення. Якщо стіни дуже тонкі, а температура повітря в зимовий період часу опускається нижче 25 градусів, то паробар'єр повинен бути і всередині, і зовні будівлі.
2
Рулонні матеріали закріплюйте по всьому периметру стін за допомогою будівельного Скобозабивачі. Кожен наступний рулон починайте розкручувати, роблячи внахлест на попередню обтяжку. Якщо ви не плануєте подальше утеплення, для закріплення матеріалу використовуйте дерев'яні або пластмасові рейки.
3
Рейки прикручуєте саморізами на відстані 30 см один від одного. Якщо ви будете поверх пароізоляційних матеріалів обтягувати стіни теплоізолюючими матеріалами, закріплювати додатково пароізоляцію не потрібно. Ви будете кріпити на рейки одночасно і пароізоляцію і теплоізоляцію.
4
Для кріплення листової пароізоляції встановіть каркас з профілю, в який ви будете просто вставляти аркуші. Додатково закріпіть їх за допомогою саморізів. Місця стиків обтягніть плівкою ПВХ або ізоспаном.
5
Пароізоляцію стелі робіть внахлест із стінами, який повинен бути не менше 20 см. Щоб ефективно захистити стелю від пари і вологи, а також значно продовжити термін експлуатації несучих конструкцій, зробіть парову ізоляцію всередині і зовні.
6
Зовнішнє утеплення повинно складатися з трьох шарів, де перший шар буде пароізоляція, другий - теплоізоляція, третій - пароізоляція. Така потрійна захист повністю запобіжить появі конденсату, що значно продовжить термін служби дерев'яних перекриттів.
7
Якщо перекриття виготовлені із залізобетону, то тим більше їх потрібно надійно захистити від пари і вологи. Якщо цього не зробити, то в квартирі або будинку буде щоразу капати зі стелі, особливо при значній зміні температурного режиму на вулиці.