Як відключити омивач фар на Мазді 3. відключення антіпробуксовкі на мазді 3.

Власники Mazda 3 стикаються з проблемою швидкого витрати незамерзаючої рідини. Відбувається це через її постійної витоку через омивачі фар , ручного відключення яких виготовлювач в даному автомобілі не передбачив.
Вам знадобиться
  • - автомобіль Mazda3
  • - доступ до підкапотної коробці запобіжників
  • - схема підкапотної частини автомобіля
  • - знімач запобіжників
  • - ліхтарик
Інструкція
1
Вимкніть запалювання і витягніть ключ із замка. Вийдіть з автомобіля, візьміть ліхтарик і знімач запобіжників, підійміть кришку капота.
2
Знайдіть підкапотний блок запобіжників. Це чорна коробка, розташована в моторному відсіку. Відкрийте її.
3
Уважно огляньте вміст. Необхідний вам запобіжник повинен бути жовтого кольору. Написи на ньому можуть розрізнятися, наприклад, 20А №23 або ще з добавкою: H.cleaner. В мануалі він значиться під №7-20А. Точно визначите його в вашому автомобілі, орієнтуючись на колір.
4
За допомогою знімача витягніть його з коробки. Збережіть запобіжник для омивання фар ! В будь-який момент він може стати в нагоді.
5
Якщо не хочете позбавлятися від омивачів зовсім і не побоюєтеся втрутитися в штатну проводку, можете встановити спеціальну кнопку для омивачів. Не намагайтеся зробити це самостійно. Зверніться в сервісний центр.
6
Ще один варіант знайти контроль над омивачем фар в Mazda 3: перемикайте на габарити щоразу перед тим, як увімкнути омивач стекол, щоб «пирскавки" не спрацьовували .
Зверніть увагу
Не намагайтеся витягти запобіжник голими руками, без знімача. За такими діями можуть послідувати як ваші власні травми, так і травми автомобіля. Анулювання запобіжника на омивач може бути тільки в тому випадку, якщо у вас не дизель. В автомобілі на дизелі цей запобіжник відповідає також за підігрів палива.
Корисна порада
У зимовий час краще не прибирати омивачі повністю. Снігова каша з бруду, пилу і піску буде постійно переслідувати вас. Завдяки очищення передніх фари завжди будуть чистими і зможуть чітко висвітлювати ситуацію на дорозі.