Як кріпити ковпаки. Як поміняти ковпак на новому автомобілі.

Штамповані диски користуються великим попитом завдяки своїй невисокій ціні і великій практичності. Змінити їх зовнішній вигляд можна за допомогою ковпаків. Але потрібна знати, як кріпити ковпаки на штамповані колісні диски.
Вам знадобиться
  • - тонка рибальська волосінь;
  • - пластмасові хомутики;
  • - ножиці;
  • - антикорозійний склад;
  • - ковпаки.
Інструкція
1
Підберіть ковпак під ваш штампований диск. Спочатку задумано, щоб ковпак тримався на диску без будь-яких пристосувань. Однак на великій швидкості від впливу потужних потоків повітря і ударів каменів диски перестають щільно триматися і злітають з посадочного місця. Придбайте ковпаки з особливою кришкою в центрі. Встановіть ковпак на колесо і закрутіть кришку до упору. Вона максимально притисне ковпак.
2
Купіть в комп'ютерному або господарському магазині пластмасові одноразові хомутики. Постарайтеся знайти прозорі, щоб вони були непомітні на ковпаку. Встановіть ковпак на диск і щільно притисніть його. Тепер поверніть ковпак так, щоб отвори на ковпаку збіглися з отворами на колісному диску. Просмикніть кінець пластмасового хомутика через отвори ковпака і диска. Витягніть його через сусіднє отвір, вставте кінець в замочок і максимально його затягніть. Прикріпіть ковпак чотирма такими хомутиками симетрично відносно один від одного. Замочки ретельно сховайте. Для цього поверніть хомутики так, щоб пластмасові замки виявилися з тильного боку ковпака.
3
Купіть тонку рибальську волосінь. Прозору лісочку буде практично неможливо розглянути на тлі ковпака, тому буде здаватися, що ковпак нічого не тримає. Встановіть новий ковпак на диск. Поверніть його так, щоб отвори на ковпаку і на диску збіглися. Тепер протягують волосінь через кожен отвір по колу, імітуючи шиття голкою. Після кожного просмикування максимально витягайте лісочку, щоб якомога щільніше притягнути ковпак до поверхні диска. Просмикувати найкраще в кожен отвір. Тоді ковпак буде сидіти на диску як влитий.
Корисна порада
Перед установкою ковпаків ретельно вимийте колісні диски. також незайвим буде нанести антикорозійний склад, щоб накопичується під ковпаками волога не руйнувала метал.
Купуючи автомобіль, кожен господар дбає про нього і вважає свою «ластівку» найкращою. Саме для власного авто купується хороше акустичне обладнання і робиться модний тюнінг, в який включені і такі дії, як установка литих дисків або прикраса коліс фірмовими ковпаками.
Інструкція
1
Найчастіше встановивши ковпаки на своєму авто, господар стикається з проблемою їх втрати прямо при русі транспортного засобу. Напевно багато хто помічав на узбіччях доріг відвалилися деталі (ковпаки). Що ж робити в таких ситуаціях, як закріпити ковпаки так, щоб вони не загубилися по дорозі навіть при максимальній швидкості на трасі або при подоланні перешкод в сільській місцевості.
2
Перш за все, хочемо відзначити, що ковпаки на колеса володіють двома важливими функціями - захисної та декоративної. Так, ковпаки надійно захищають диски коліс особливо в зимовий період від ударів каменів, бруду, льоду, снігу, води і т.д. і крім цього прикрашають автомобіль своїм ексклюзивним видом. Саме тому важливо, що б дані пристрої завжди були на колесах, а для цього необхідно виконати ряд нескладних дій по закріпленню ковпаків.
3
Купіть кабельну стяжку розміром 300 мм. Придбати таку стяжку можна абсолютно в будь-якому комп'ютерному магазині або магазині радіодеталей. Продаються кабельні стяжки упаковками по 50-100 штук. Вам достатньо малою пачки.
4
Закріпить придбані ковпаки на колеса свого автомобіля. Дістаньте одну кабельну стяжку. Зверніть увагу на замкове з'єднання, яке має стяжка, саме це з'єднання дозволяє закріпити невеликий прутик (кабельну стяжку) в кільце і замкнути його.
5
Вставте одну кабельну стяжку в отвір ковпака і просуньте до тієї пори, поки вона не обів'є отвір самого металевого диска колеса. Зробіть петлю, обхопивши диск і ковпак. Прихопіть другий кінчик стяжки рукою.
6
З'єднайте замок кабельної стяжки і простягніть до тієї пори, поки вона не буде щільно притиснута до колпаку.Возьміте ножиці або щипці для нігтів. Ображати зайвий шматок стяжкі.Попробуйте похитати ковпак, ви побачите, що він закріплений міцно і надійно.
7
Сховайте замок скріплення стяжки під металевий диск. Для цього необхідно просто повернути вийшла петлю за годинниковою стрілкою або проти неї. Готово. Відійдіть на відстань і оцініть виконану роботу візуально.Хотім звернути увагу на те, що затягувати стяжку занадто щільно не варто, так як вона буде натирати ковпак і з часом з'явиться небажана стерта смужка на ньому.