Як розібрати передню двері на "Пріорі". розбирання передньої двері лада пріора.

Лада Пріора є однією з найпопулярніших моделей ВАЗ. Вона відрізняється надійністю і прийнятною ціною. Її конструкція проста, тому дрібні роботи по ремонту цього автомобіля можна проводити самостійно. Наприклад, зовсім необов'язково відвідувати сервіс для того, щоб полагодити двері .
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - бавовняні рукавички;
  • - гайкові ключі.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль в гараж і включіть гальмо стоянки. Переведіть важіль коробки передач в нейтральне положення. Відкрийте капот і від'єднайте мінусову клему з акумуляторної батареї. Це обезструмить автомобіль і зведе ризик короткого замикання до нуля. Максимально відкрийте передню двері . Якщо автомобіль стоїть під нахилом, а двері не тримається у відкритому положенні, то вставте який-небудь предмет між кузовом і двері ю, наприклад, дерев'яний брусок або згорнуту в трубку газету.
2
Знайдіть у поглибленні пластикової ручки дверей два гвинти з хрестоподібними капелюшками. Акуратно викрутити їх хрестової викруткою. Подденьте пластикову деталь кінцем плоскої викрутки і потягніть вгору. Вона повинна зіскочити з засувок і податися вгору. Акуратно вийміть її з пазів. З тильного боку знайдіть колодку. Відіжміть фіксатор колодки і вийміть колодку з роз'єму.
3
На дні салонної облицювання знайдіть заглушку, зніміть її. Ви побачите капелюшок болта. Викриття цей шуруп хрестової викруткою. Подденьте плоскою викруткою облицювання і зніміть її. Викриття три болта в самому низу дверей. Вони кріплять оббивку до основи двері. Відкрутіть корпус кнопки фіксатора дверей. Після цього акуратно подденьте викруткою обшивку. Вона кріпиться за допомогою пластикових пістонів. Вони дуже легко ламаються, тому заздалегідь купите кілька десятків нових пістонів.
4
Від'єднайте колодку дроти, підключеного до динаміку. Виверніть шурупи тримають хромовану ручку замка дверей. Зніміть її і ослабте натяг троса. Вийміть з технічного отвори гофру з проводами. Зніміть кожух бічного дзеркала і відкрутіть болти, що тримають корпус дзеркала. Повний розбір двері закінчений.
Корисна порада
Всі процедури виконуйте в бавовняних рукавичках, щоб максимально захистити руки від пошкоджень.
Найчастіше в повсякденному житті виникає необхідність дрібного ремонту вашого житла. Зрозуміло, цю роботу можна передоручити професіоналам, які спеціалізуються на ремонті приміщень. Однак це може влетіти вам в копієчку. Тому дрібний ремонт, який не вимагає специфічних навичок, можна зробити своїми руками. Наприклад, розібрати двері .
Вам знадобиться
  • Інструменти для роботи з деревом, присоски для скла, викрутки
Інструкція
1
Вивчіть двері , яку ви хочете розібрати. Постарайтеся знайти креслення або схему вашої двері, щоб зрозуміти як вона влаштована. Складність пристрою дверей залежить від її типу і матеріалу, з якого вона зроблена. Уважно вивчіть креслення, щоб зрозуміти технічні особливості.
2
Визначтеся з тим, чи потрібно знімати двері з петель чи ні. Якщо ви розбираєте двері для глобального технічного втручання, то краще зняти її. Якщо ви хочете зробити дрібний ремонт, то його можна зробити без зняття. Проводити демонтаж двері з петель найкраще удвох, так як практично будь двері має досить-таки значну вагу. Підготуйте заздалегідь місце, щоб акуратно укласти цю двері , не зіпсувавши при цьому поверхню дверей. Після зняття досліджуйте петлі на предмет їх пошкодження. Найкраще очистити петлі від старого масла і бруду, також можна їх замінити.
3
Ретельно поклавши двері на робочу поверхню так, щоб вона не ковзала і не падала, можна приступати до розбирання двері. Процес буде залежати від типу дверей. Пам'ятайте про те, що дерев'яні двері старого зразка розбирати дуже складно, так як вони складаються з двох пластин фанери і товстого дерев'яного пласта посередині, які скріплені цвяхами. Якщо ви бачите, що дерево прийшло в непридатність і може розсипатися при технічне втручання, то таку двері найкраще викинути і придбати нову. Якщо в дверях є скло, то спочатку слід витягти його. Для цього демонтуйте штапики, які тримають скло. Після цього акуратно витягніть скло, використовую присоски. Огляньте скло, якщо на ньому є бруд або фарба, то ретельно видаліть їх.
4
Зніміть ручки з дверей. Якщо двері має замки, то демонтуйте лицьові частини. Акуратно відверніть всі шурупи і розкладіть їх окремо, щоб не переплутати. При наявності вічка зніміть і його. Зазвичай вічко складається з двох частин, одна з яких вкручується за допомогою різьби в іншу. Тепер пора приступити до демонтажу обшивки дверей. Спочатку зніміть кріплення обшивки. Це можуть бути цвяхи з широкими капелюшками. Навіть якщо ви вирішили ставити нову обшивку, працюйте вкрай акуратно, щоб ненароком не пошкодити саму двері . Після зняття обшивки слід приступити до демонтажу нутрощів замків. Якщо у вас немає досвіду зняття замків, то краще цю процедуру довірити професіоналам, так як одне неправильно рух і замок буде зіпсований. Розбір двері закінчений. Тепер ви можете модернізувати або освіжити ваше двері . Після цього слід повторити процедуру у зворотному порядку.
Корисна порада
Перед розбором двері уважно вивчіть її стан, щоб переконатися в доцільності її розбору. Всі процедури виконуйте акуратно, намагаючись не пошкодити деталі. Приділіть особливу увагу демонтажу замків, так як це досить складне заняття.