Як зробити зморшки в "Фотошопі". Як зробити зморшкувате яблуко в фотошопі.

Зморшки на малюнку, повністю створеному в Photoshop, можна позначити за допомогою жорсткої кисті невеликого діаметру. Якщо ж у вашому розпорядженні немає планшета, і ви хочете отримати фотореалістичний колаж, можна добитися непоганого результату, наклавши на знімок зморшки, взяті з іншого фотографії.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення;
  • - фотографія зі зморшками.
Інструкція
1
Відкрийте обидва зображення в графічному редакторі і помістіть фотографію зі зморшками поверх зображення, на яке їх потрібно накласти. Для цього можна включити інструмент Move Tool і перетягнути картинку зі зморшками у вікно з оброблюваних знімком. Інший спосіб отримати той же результат полягає у виділенні зображення зі зморшками опцією All меню Select, копіюванні його опцією Copy меню Edit і вставці в інший документ опцією Paste.
2
За допомогою опцій групи Transform меню Edit і Move Tool сумістите положення зморшок з особою, на яку ви їх накладаєте. За допомогою маски скрійте зайві деталі на верхньому шарі. Для цього застосуйте опцію Reveal All групи Layer Mask меню Layer, включіть Brush Tool, клацніть по масці і зафарбуйте ділянки зображення, які хочете приховати, чорним кольором. Для того щоб створити плавний перехід між верхнім і нижнім шаром, зменшите значення параметра Hardness в налаштуваннях кисті.
3
Може виявитися, що зморшок на зображенні не вистачить для накладення на все потрібні області редагованої картинки. У цьому випадку скопіюйте видиму область знімка зі зморшками на новий шар, завантаживши виділення опцією Load Selection меню Select. Як джерело виділення в списку Channel виберіть пункт з назвою шару і словом Mask. Опцією Layer via Copy групи New меню Layer створіть новий шар. Якщо ця опція недоступна, клікніть по піктограмі зображення на шарі з маскою.
4
Застосувавши інструмент Clone Tool, накладіть зморшки туди, де їх недостатньо. Для цього клацніть по області зі зморшками, затиснувши Alt на клавіатурі. Скопіюйте пікселі із зазначеного джерела на вільну ділянку шару. Вимкніть видимість шару зі зморшками і маскою і зменшите непрозорість копії шару зі зморшками до сорока-п'ятдесяти відсотків, скориставшись для цього регулятором Opacity в палітрі шарів.
5
Якщо область зі зморшками відрізняється за кольором від інших фрагментів особи, подкрасьте її фотофільтри. Для цього опцією Photo Filter групи New Adjustment Layer меню Layer додайте в документ новий коригувальний шар. У вікні налаштувань фільтра включите пункт Color. В якості кольору фільтра виберіть колір шкіри на знімку.
6
Щоб обмежити область впливу коректування шару, відредагуйте його маску. Для цього перейдіть на шар зі зморшками і завантажте виділення, використавши в якості джерела прозорість цього шару. Опцією Invert меню Select інвертуйте виділення. Перейдіть на коригуючий шар і залийте його маску чорним кольором в виділеної області.
7
Готову картинку збережіть у форматі jpg, застосувавши опцію Save As меню File.