Як збільшити колісну колію.

Кожен автомобіль мають свою власну величину колісної бази, іншими словами, у кожного автомобіля своє відстань між лівими і правими колесами. Досить часто виникають якісь причини, через які виникає необхідність збільшити колісну колію .
Вам знадобиться
  • - набір проставок;
  • - нові болти більшої довжини;
  • - інструменти;
  • - нова гальмівна система.
Інструкція
1
З'ясуйте максимально дозволений виліт колісних дисків, який можна використовувати на вашому автомобілі. Зазвичай завод-виробник розраховує конструкцію так, щоб була можливість встановити диски як з великим, так і з меншим вильотом. Це дозволить незначно змінити величину колісної колії. Тобто потрібно просто купити диски з великим вильотом, які підійдуть на вашу модель автомобіля. Така зміна не спричинить ніяких негативних наслідків, навпаки, динаміка автомобіля значно покращиться. але перед крутими поворотами на збільшеній колії краще пригальмовувати.
2
Найпростіший спосіб значно збільшити колісну колію - встановити проставки. Це спеціальні елементи, які встановлюються на маточину, тим самим висуваючи колеса убік. Зараз на полицях автомобільних магазинів можна знайти велику кількість різних типів проставок під абсолютно будь-яку модель автомобіля. Також доведеться придбати нові болти більшої довжини.
3
Встановіть нові гальма. Після збільшенні колісної бази, підвищується навантаження при гальмуванні. Штатна система автомобіля буде не в змозі з нею впоратися. Тому потрібно встановити більш сучасну гальмівну систему. На задні колеса краще встановити дискові вентильовані гальма, а на передні - барабанні.
4
Якщо автомобіль готується для виступу в будь-яких змаганнях з автоспорту, то диски з великим вильотом і колісні проставки не дадуть бажаного ефекту. У цьому випадку доведеться зняти балку, розрізати її та вварити нову частину. Вставка повинна бути з того ж матеріалу, що і сама балка. У комплексі з цим заходом потрібно встановити диски більшого діаметру і посилені гальма. Також доведеться замінити важелі і пружини і відрегулювати кути нахилу частин підвіски.