Як змінити форму реєстрації в joomla. Як змінити модуль в joomla.

Форма реєстрації є вбудованим модулем панелі Joomla. Для того щоб її додати, не потрібно бути експертом в веб-програмуванні. Однак якщо ви вирішили змінити її, то реалізувати це можна за допомогою компонента Community Builder або вручну. Потрібно лише відредагувати потрібні елементи, вивчивши основи сайтобудування.
Інструкція
1
Зайдіть в адміністративну панель Joomla і відкрийте налаштування вбудованих модулів. Перейдіть на вкладку «Розширені» і натисніть на кнопку «Створити». З'явиться вікно «Менеджера модулів», в якому необхідно вибрати і активувати форму реєстрації . Вкажіть бажане назву для заголовка поставте галочку біля рядка «Показати заголовок».
2
Відкрийте розділ «Початковий текст» в модулі форми реєстрації і відредагуйте стандартний текст для відвідувачів, якщо він вам не підходить. У пункті «Логін» ви можете вибрати, як буде називатися користувач на сайті: під своїм ім'ям або логіном. Натисніть кнопку «Зберегти», щоб зміни вступили в силу.
3
Завантажте компонент Community Builder на ваш сайт. Для цього перейдіть в розділ «Завантажити файл пакета» та натисніть кнопку «Огляд». Після вибору потрібних документів клацніть на кнопку «Завантажити та встановити». Перейдіть в панель адміністратора і запустіть встановлений компонент.
4
Відкрийте вкладку «Реєстрація» і внесіть всі необхідні зміни в форму реєстрації . Цей додаток дуже зручно у використанні, однак якщо ви хочете змінити тільки одне-два поля, то зручніше буде виконати редагування вручну.
5
Створіть резервну копію файлів, які ви будете змінювати для внесення коригувань в форму реєстрації . Це дозволить вам відкотити всі дії і відновити працездатність сайту у випадку невдачі. Визначте, які поле ви хочете відредагувати або додати. Наприклад, ви хочете додати в форму реєстрації поле «Місто».
6
Відкрийте файл default.php, який знаходиться за посиланням components/com_user/views/register/tmpl. Додайте відображення «Міста», вставивши в форму реєстрації відповідний HTML-код. Для цього ви можете скопіювати будь-який інший пункт і відредагувати його під місто (city). Внесіть дані зміни в таблицю jos_users. Відкрийте файл user.php, який знаходиться за посиланням libraries/joomla/database/table. Додайте в нього нову змінну. Збережіть налаштування і перезавантажте сайт.